comScore

Lucescu'ya şok sözler: "Türkiye'de gördük! Bir palyaço"

08 Ekim 2019, Salı 19:25
Lucescu'ya şok sözler:

Mircea Lucescu'nun Dinamo Moskova'nın başına geçeceği yönündeki söylentiler hakkında Rus ekibinin eski futbolcularından Kiryakov, Rumen teknik adamla ilgili olarak çok sert konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Dinamo Moskova eski futbolcusu Kiryakov, Mircea Lucescu'nun Rus ekibinin başına geçeceği yönündeki iddialar hakkında Rumen teknik adamla ilgili olarak çok sert konuştu. 

Lucescu'bun bir palyaço olduğunu söyleyen Kiryakov, "Dinamo Moskova'nın palyaçolarla uğraşacağını düşünmüyorum. Bunu yapmamalılar. Lucescu 74 yaşında ve son dönemde sadece para için takım çalıştıran birisi. Türkiye Milli takımında da neler yaptığını gördük. Eğer Dinamo Moskova, Lucescu'yu takımın başına getirirse direkt olarak küme düşmeyi göze alsın. 74 yaşındaki bir teknik direktörden ne bekliyorsunuz?" diye konuştu. 
LUCESCU'DAN AÇIKLAMA

Mircea Lucescu ise Dinamo Moskova'ya gideceği yönündeki söylentiler hakkında, "Daha önce de söylediğim gibi benim dahi bilgimin olmadığı konular hakkında bana sorular soruyorsunuz. Böyle bir şey yok. Görüşmedik." dedi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"