comScore

Lucescu'ya Rusya'dan şok! "Görüşmeler duraksadı"

12 Ekim 2019, Cumartesi 18:29
Lucescu'ya Rusya'dan şok!

Mircea Lucescu'nun menajeri Arkady Zaporozhan, Dinamo Moskova ile yapılan görüşmelerin duraksadığını ve bazı pürüzlerin ortaya çıktığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Son olarak A Milli takımımızda görev yapan Mircea Lucescu, Rusya yolcusu. Rumen teknik adam daha önce Dinamo Moskova ile olan soruları yanıtsız bırakırken menajeri net açıklamayı yaptı. 

Mircea Lucescu'nun menajeri, Rumen teknik adamın Dinamo Moskova'da çalışmak istediğini söyledi. Arkady Zaporozhan, "Lucescu, Dinamo Moskova'da çalışmak istiyor. Ancak görüşmelerde şu anda duraklama söz konusu. Biz kendi açımızdan onayımızı verdik. Şimdi bazı pürüzler var ve onlar giderilmeye çalışılıyor." dedi. 
LUCESCU'YA DİNAMO MOSKOVA ESKİ FUTBOLCUSUNDAN SERT SÖZLER

Lucescu'bun bir palyaço olduğunu söyleyen Kiryakov, "Dinamo Moskova'nın palyaçolarla uğraşacağını düşünmüyorum. Bunu yapmamalılar. Lucescu 74 yaşında ve son dönemde sadece para için takım çalıştıran birisi. Türkiye Milli takımında da neler yaptığını gördük. Eğer Dinamo Moskova, Lucescu'yu takımın başına getirirse direkt olarak küme düşmeyi göze alsın. 74 yaşındaki bir teknik direktörden ne bekliyorsunuz?" diye konuştu. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"