comScore

Lucescu'ya eski öğrencisinden şok sözler: "Garip bir insandı."

19 Ocak 2018, Cuma 23:37
Lucescu'ya eski öğrencisinden şok sözler:

A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu hakkında eski öğrencisi Zenit kalecisi Yury Lodgyin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu hakkında eski öğrencisi Yury Lodygin'den ilginç açıklamalar! Lucescu'nun Zenit'i çalıştırdığı dönemden eski öğrencisi olan kaleci Lodygin, Rumen teknik adamın garip bir insan olduğunu söyledi. 


Mircea Lucescu kimdir, nasıl birisi? 


A Milli Takım Teknik Direktörlük görevine geldiğinden bu yana kamuoyu tarafından yoğun eleştirilen Lucescu hakkında eski öğrencileri de ilginç açıklamalar yapmaya devam ediyor. Daha önce Shakhtar Donetsk futbolcusu Bernard, kariyerinin en kötü ve sorunlu dönemini Lucescu ile yaşadığını dile getirirken, Zenit kalecisi Lodygin ise eski hocasının garip bir insan olduğunu söyledi. 

YURY LODGYİN: "LUCESCU GARİP BİR İNSAN."
Yury Lodygin Rus basınına yaptığı açıklamada, "Lucescu garip bir insandı. Öyle görünüyor ki, yaşının onun üzerinde etkisi var. Rus oyuncularla Portekizce, Brezilyalı futbolcularla ise Rusça konuşuyordu. Hatta benimle iletişime geçince de sanki bir anda Yunanca konuşacak gibiydi. Öyle sanıyorum." dedi. 

Lodygin teknik ve taktiksel açıdan Lucescu'nun deneyimli bir hoca olduğunu, öğretici bir insan da olduğunu dile getirirken, "Ancak saha içinde farklı. Bazen attığınız bir uzun pasa bile çok sinirlenerek bağırabiliyor. Benim de başıma gelmişti." diye konuştu. 

LUCESCU'DAN ESPRİLİ TÜRKÇE AÇIKLAMASI

Hatırlanacağı üzere Lucescu geçtiğimiz aylarda Tam Saha dergisine verdiği röportajda, Türkçe öğrenmeyi düşünüyor musunuz sorusuna, "Hayır (gülüyor). Baştan söyledim, Türkçe öğrenirsem hiç özel hayatım kalmayacak. Çünkü öğrenirsem gazeteciler, televizyoncular, herkes benimle konuşmak isteyecek. Mesela siz (gülüyor)." diye yanıt vermişti. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.