comScore

Lucescu'dan şaşırtan gaf! "Hakan Balta ve Volkan Şen..."

19 Kasım 2018, Pazartesi 22:32
Lucescu'dan şaşırtan gaf!

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun, Ukrayna maçı öncesi basın toplantısındaki bazı sözleri kamuoyunda büyük şaşkınlıkla karşılandı. 

FutbolArena - A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Ukrayna maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında bundan önceki süreçte olduğu gibi yine oyuncuların kendi takımlarında az süre almasından yakındı. Rumen teknik adamın basın toplantısındaki bir sözü ise dikkatlerden kaçmadı.


Lucescu'nun Türkiye - Ukrayna basın toplantısı 


Milli takımda bundan önce tecrübe ve kalite anlamında çok iyi oyuncular olduğunu söyleyen Rumen teknik adam Arda, Burak Yılmaz ve Tolga Ciğerci dışında şu anda kulüpsüz olan Volkan Şen ile futbolu bırakan Hakan Balta'yı da bu listeye dahil etti. 

O SÖZLER!
Her şeye rağmen bu 4 maçta oyuna hükmeden bizdik. Konsantrasyon kaybından goller yedik. Milli takıma gelen gençler, sevdikleri için buraya geliyorlar. Tolga Ciğerci, Ozan Tufan, Selçuk, Volkan Şen, Arda, Burak, Hakan Balta çok iyi oyuncular vardı ama kendi takımlarında oynamıyorlar artık. Arda ve Burak kendi takımlarında oynayamıyorlardı. Çözüm bulmak zorundaydım. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)