comScore

Lucescu'dan Kokorin ve Arda Turan kavgası hakkında açıklama

13 Ekim 2018, Cumartesi 20:08
Lucescu'dan Kokorin ve Arda Turan kavgası hakkında açıklama

Mircea Lucescu, Rusya maçı öncesi Rus gazetecilerin Kokorin ve Arda Turan'ın karıştıkları skandallar üzerine gelen soruya yanıt verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu, Rusya maçı öncesi düzenlediği basın toplantısının ardından Rus gazetecilerin sorularını yanıtladı. Rumen teknik adam geçtiğimiz hafta Bakanlık Görevlisi'ni darp eden ve bunun neticesinde 2 ay hapis cezası alan Kokorin ve Mamaev hakkında gelen soruya yanıt verdi. 

Rumen teknik adam, "Olay son derece üzücü. Kokorin iyi bir insan ve iyi bir oyuncu. Mamaev ve Kokorin gibi futbolcular Rus futbolu için gerekli. Ancak yaşanan olayın ardından videoyu görünce çok sinirlendim. Çünkü Kokorin ile iyi bir ilişkim vardı. Ancak cezalar konusunda bence de çok dikkatli olunmalı." dedi. 
Öte yandan Rumen teknik adama Rus gazeteciler, şarkıcı Berkay Şahin ile Arda Turan arasındaki kavga da soruldu. Arda Turan'ın, Berkay Şahin'in burnunu kırması üzerine gelen soruyu da yanıtlayan Lucescu, "Ben şu anda sadece maçta oynayacak olan futbolcularla ilgileniyorum. Kokorin ve Arda Turan şu anda beni ilgilendirmiyor. Kokorin için söyleyeceğimi söyledim. Onunla iyi bir ilişkim vardı ve videoyu izleyince sinirlendim. Hem Arda, hem de Kokorin yüksek kaliteli futbolcular." ifadelerini kullandı. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!