comScore

Lucescu'dan Klopp'a cevap: "Egoistçe konuşmuş"

11 Ekim 2018, Perşembe 22:57
Lucescu'dan Klopp'a cevap:

Mircea Lucescu, Türkiye - Bosna Hersek maçının ardından düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Türkiye, hazırlık maçında Bosna Hersek ile golsüz berabere kaldı. Mircea Lucescu maçın ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"GÜZEL BİR ANTRENMAN MAÇI OLDU"
İyi oynadık. Güzel antrenman maçı oldu. Rusya'ya karşı güzel bir hazırlık oldu. Oyunun hakimiydik ama gol atmamız gerekiyordu. Milli Takım'ın geleceği olan Ertuğrul, Mert ve Berkay bugün süre aldılar. Çok genç takımımız var. 

"HAZIRLIK MAÇI OLARAK İYİYDİK"

Hazırlık maçı olarak iyiydik. Ancak ne yazık ki gol atamadık. Harika bir atmosfer vardı. Milli Takım için yarattıkları atmosferden dolayı taraftarları tebrik ediyorum. 

"KLOPP EGOİSTÇE KONUŞMUŞ"

Rumen teknik adam, TRT Spor'un sorduğu "Klopp Uluslar Ligi için dünyanın en anlamsız turnuvası dedi. Ne söylemek istersiniz?" sorusuna, "Klopp da Milli Takım çalıştırdığı zaman o da fikrini değiştirecektir. Milli Takımlar önemli maçlar oynamaya devam ediyor. Kulüp için değil, bütün bir ülke için oynuyoruz." yanıtını verdi. 

RİZE'DEKİ ATMOSFER DAHA GÜZELDİ

Trabzon'da oynadığımız Rusya maçında konfetiler yüzünden gol yemiştik. Trabzon ve Rize'deki atmosferler iyiydi ama Rize çok daha güzeldi. Rize halkını tebrik ediyorum."

"CENGİZ ÜNDER VE HAKAN'DAN ARTIK GOL BEKLİYORUM"

Cengiz Ünder ve Hakan Çalhanoğlu'ndan artık gol atmalarını bekliyorum." Cenk kendi takımında az oynamaya başladı. Bugünkü kaçırdığı gol onun normalde kaçırmayacağı türden bir goldü.

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"