comScore

Lucescu'dan Emre Akbaba sorusuna: 'En iyi ben bilirim"

11 Eylül 2018, Salı 00:35
Lucescu'dan Emre Akbaba sorusuna: 'En iyi ben bilirim

Mircea Lucescu, İsveç maçı sonrasında basın toplantısında Emre Akbaba ile ilgili gelen soruya çarpıcı bir yanıt verdi. 

FutbolArena - Mircea Lucescu, İsveç - Türkiye maçının ardından basın toplantısında Emre Akbaba ile ilgili gelen soruya yanıt verdi. Rumen teknik adam Emre Akbaba'nın oyuna geç girdiği yönündeki eleştirilere cevap olarak, "Oyuncuların ne zaman oynaması gerektiğini benden iyi kimse bilemez." dedi. 


İsveç 2-3 Türkiye Mircea Lucescu'nun basın toplantısı


Mircea Lucescu basın toplantısında Emre Akbaba ile ilgili gelen gelen soruya şu sözlerle yanıt verdi:

Oyuncuların ne zaman oynaması gerektiğini benden iyi kimse bilemez. Eğer ben diğerleri gibi düşünseydim, Galatasaray'ın Trabzonspor'a 4-0 kaybettiği maça bakarak Emre'yi almamalıydım. Diğerleri gibi düşünseydim, Bunu konuşmanın anlamı yok. Emre çok iyi, güzel goller attı. Arkadaşlarının yardımıyla attı. Hepsi grup olarak çalıştı ve grup olarak goller geldi. 
"DEVAMININ GELMESİ LAZIM"

Lucescu basın toplantısında ayrıca, "Aslına bakarsanız Rusya, İran ve Tunus maçlarının devamı diyebiliriz. Genç bir ekip kurduk. Bu ekibin de birbiriyle iyi anlaşması çok önemliydi. Bunu sahaya yansıtmaları önemliydi. 1 yıldır bu işin için çalışıyoruz ve iyi bir grup yarattığımıza inanıyoruz. Bu grubun devamında iyi bir oyun oynadık. Bugün maçı kaybedebilirdik ama gerçekten iyi oynadık. %62'ye %38'e, Rusya maçında 70'e 30 topa sahiptik. Oyunu biz domine etmek istiyorduk ve son maçlarda topa sahip olan bizdik. Sonuç da çok önemli. Artık sonuç almamızın daha büyük önemi var. Devamının gelmesi lazım." diye konuştu. 

Milli Takımlar Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!