comScore

Lucescu Romanya'da sokak ortasında eşiyle kavga etti

17 Aralık 2017, Pazar 16:43
Lucescu Romanya'da sokak ortasında eşiyle kavga etti

Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu, Romanya'da sokak ortasında eşiyle kavga etti. 

FutbolArena Dış Haberler - A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu geldiği günden bu yana basında en çok konuşulan isimlerden biri Rumen teknik adam bu kez ülke basınında gündem oldu. 

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu tatil için ülkesi Romanya'ya gitti. Burada eşiyle birlikte vakit geçiren Lucescu'nun park krizinden dolayı sinirlenmesi kameralara yansıdı. 
Rumen basınındaki habere göre; Mircea Lucescu tatil için gittiği Romanya'da eşiyle birlikte gezerken alışveriş sonrası döndüğü Lucescu ve eşi arasında ilginç bir tartışma yaşandı. Eşinin şaşkın jest ve mimikleri kameralara yansırken, Lucescu'nun ise son derece sinirli olduğu gözlemlendi. Habere göre araç - park krizi nedeniyle Lucescu'nun son derece sinirlendiği ve bu sebeple sokak ortasında eşiyle tartıştığı kaydedildi. 

LUCESCU'DAN SUMUDİCA'YA ÖVGÜLER

Süper Lig'de bu sezon 15 hafta itibariyle başarılı bir grafik sergileyen ve son olarak 10 kişi kalmasına rağmen Beşiktaş'tan puan alan Kayserispor'un teknik direktörü Sumudica hakkında Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu konuştu. 

Romanya basınına açıklamalarda bulunan Lucescu, "Sumudica harika bir teknik adam. Türkiye'de küçük bir takımla muhteşem işler yapıyor. Lige Galatasaray yenilgisiyle başlayınca, skor da farklı olunca onunla konuştum ve işinin zor olduğunu söyledim. Ancak kendisi bu süreçte isabetli kararlar verdi." ifadelerini kullandı. 

Ay Yıldızlı takımla ilgili tüm gelişmelere Milli Takım Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.