comScore

Lucescu küplere bindi! Hakkında söylenenlere cevap

21 Ocak 2018, Pazar 17:51
Lucescu küplere bindi! Hakkında söylenenlere cevap

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, eski öğrencisi Lodygin'in sözlerine sinirli bir şekilde cevap verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, geçtiğimiz günlerde Zenit'ten eski öğrencisi Lodygin'in kendisi hakkında yaptığı açıklamalara cevap verdi. Rumen teknik adam Lodygin'in röportajına hem sinirlendi, hem de şaşkınlığını gizleyemedi. 


A Milli Takım Lucescu Haberleri


A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu geçtiğimiz günlerde Zenit'ten eski öğrencisi Lodygin'in hakkında söylediği sözlere cevap verdi. 

Lodygin'in röportajına şaşırdığını söyleyen Lucescu, "Onun zihninden şüphelenmeye başlıyorum. Böyle bir röportaj vermesine şaşırdım. Oysa biraz daha mütevazi olmalıydı. Çünkü gerçekleri anlatmamış." diye konuştu. 
"ÇOK HATALAR YAPTI"

Lodygin'e başlangıçta güvendim. Ancak Maccabi Tel Aviv maçında inanılmaz hatalar yaptı. Aynı şekilde Dundalk maçında da. Kerzhakov'un yerine Anzhi maçında forma giydiğinde bir başka hata daha yaptı. Daha sonra kendisini uyardım. Bu kadar hata yapan bir oyuncuya ihtiyacım yok. Gerçek bir kaleciye ihtiyacım var. Zor durumlarda takımını kurtarabilecek iyi bir oyuncu. 

"KENDİSİNİ YILDIZ OLARAK GÖRÜYORDU"

Özetlemek gerekirse Lodygin kendisini bir yıldız olarak ve kimsenin ona dokunmayacağına emindi. Profesyonel bir oyuncu böyle olmamalı. Ayrıca benim farklı farklı dillerde konuştuğumu söylemiş. Olabilir. Ancak futbolun tek bir dili vardır ve oyuncular bunu bilmeli. 

LODYGİN, LUCESCU HAKKINDA NE DEMİŞTİ?

Yury Lodygin Rus basınına yaptığı açıklamada, "Lucescu garip bir insandı. Öyle görünüyor ki, yaşının onun üzerinde etkisi var. Rus oyuncularla Portekizce, Brezilyalı futbolcularla ise Rusça konuşuyordu. Hatta benimle iletişime geçince de sanki bir anda Yunanca konuşacak gibiydi. Öyle sanıyorum." dedi. 

A Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.