comScore

FutbolArena TV

Lucescu ile yapılan görüşmede neler yaşandı

02 Ağustos 2017, Çarşamba 11:45

FutbolArena Özel - Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in, futbol direktörü adayı Mircea Lucescu ile Bükreş'te yaptığı görüşme sona erdi.

Mircea Lucescu'nun Galatasaray'a cevabı


Bu gece İstanbul'a dönecek olan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in, Rumen teknik adamla yaptığı görüşmenin olumlu geçtiği ifade edildi. Lucescu, başkan Özbek'ten bu teklifi düşünmek adına birkaç gün süre istedi.

Lucescu, oğlu Razvan'ı Galatasaray'a istedi mi?


Bu arada Rumen basınının Lucescu'nun sarı kırmızılı kulübün teklifini kabul etmek adına oğlu Razvan Lucescu'nun teknik direktörlüğe getirilmesi şartını sunduğu iddiası ise yalanlandı. Sarı kırmızılı yöneticiler, görüşmede böyle bir şeyin yaşanmadığını belirtti.

Galatasaray'da Lucescu gelince Igor Tudor ayrılacak mı?


Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in Milli Takım'daki görevine son verilmesinin ardından Sarı Kırmızılılar için hem Terim hem de Lucescu sıkça gelse de gerçekler ortaya çıktı. Galatasaray'ın Mircea Lucescu'yu futbol direktörlüğü görevine getireceği ve üst akıl olarak değerlendireceği ifade edildi. 

Böylelikle Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor görevine devam edebilecek.

Razvan Lucescu kimdir?


Mircea Lucescu'nun oğlu Razvan Lucescu 48 yaşında ve son olarak Yunan ekibi Xanthi'yi çalıştırdı. Daha önce Rumen takımlarında da teknik adamlık yapan Razvan bir dönem de Katar'da görev yapmıştı.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Galatasaray Videoları