comScore

Lucescu için olay sözler: "Onun yüzünden futbolu bıraktım"

15 Eylül 2018, Cumartesi 18:15
Lucescu için olay sözler:

Bir dönem Türkiye'de Kayserispor forması giyen eski futbolcu Julius Aghahowa, futbolu Lucescu yüzünden bıraktığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Bir dönem Türkiye'de Kayserispor forması giyen 36 yaşındaki Julius Aghahowa, ülke basınına yaptığı açıklamada Mircea Lucescu hakkında konuştu. 

Shakhtar Donetsk'te futbol oynadığı dönemde Lucescu ile çalışan Julius Aghahowa, Rumen teknik direktörün zor bir insan olduğunu söyledi.  Eski futbolcu Shakhtar Donetsk'e geldikten sonra takımda birçok sorun yaşandığını da dile getiririrken, futbolu Lucescu yüzünden bıraktığını itiraf etti. 
Lucescu gelene kadar Shakhtar Donetsk'te hiçbir sorun yoktu. İlk andan itibaren onunla anlaşamıyorduk. Sadece ben değil, birçok futbolcuyla sorun yaşıyordu. Takımda çok fazla gerginlik vardı ama her şey yolundaymış gibi davranıyorduk. Lucescu'nun kendi oyuncu grubu vardı ve ondan sonra bize karşı hiç saygı göstermedi. Daha fazla hayal kırıklığı yaşamamak için bu adam yüzünden futbolu bırakmaya karar verdim. 
 

Aghahowa'nın Kayserispor'da attığı goller


2012 yılının sonunda futbolu bırakan Aghahowa, 2008 yılında Wigan'dan Kayserispor'a transfer olmuştu ve sonrasında yeniden Shakhtar Donetsk'e döndü. Aghahowa, Süper Lig'de forma giydiği dönemde 29 maçta 6 gol attı. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!


Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!