comScore

Lucescu için flaş iddia! "Kesin gitti"

15 Kasım 2017, Çarşamba 21:18
Lucescu için flaş iddia!

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun geleceği hakkında çarpıcı bir iddia gündeme geldi. 

FutbolArena - A Milli Takımın hazırlık maçlarında Romanya ve Arnavutluk'a kaybetmesinin ardından teknik direktör Lucescu'ya yönelik kamuoyunda tepkilere giderek çoğaldı. Rumen teknik adamın görevde kalıp kalmayacağı merak edilirken, Ali Dürüst iddialara noktayı koydu ve Lucescu'nun görevinin başında olduğunu söyledi. Öte yandan Serdar Ali Çelikler ise flaş bir iddiada bulundu. 

A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu'nun geleceğiyle ilgili NTV Spor Kırmızı Çizgi programında konuşan Serdar Ali Çelikler, Lucescu kesin gitti. Mart'taki hazırlık maçına çıkar. Haziran'daki maçta takımın başında olmaz." iddiasında bulundu. 


Milli Takımda Lucescu istifa edecek mi?


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkan Vekili ve Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu'yla yolları ayırmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.
TFF'DEN FUTBOLARENA'YA AÇIKLAMA!

Alınan sonuçların kendilerini de üzdüğünü ancak hazırlık maçlarının genç oyuncuların durumunu görmek için fırsat olduğunu vurgulayan Dürüst, Lucescu'nun tazminatı konularının basına yansımasına değinerek, "Lucescu'nun sözleşmesinde tazminat maddesi bulunmuyor ama zaten yolları ayırmak gibi bir düşüncede de değiliz." diye konuştu.

TFF yetkilileri ile Lucescu'nun dün bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptığı iddialarını yalanlayan Dürüst, "Böyle bir görüşme olmadı. Lucescu'nun çalışma ofisi zaten Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde. Kendisi orada kalıyor. Sürekli orada." değerlendirmesinde bulundu

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"