comScore

Lucescu: "Ben Ronaldo'yu kadroya almamıştım."

25 Aralık 2017, Pazartesi 18:10
Lucescu:

Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu, İtalyan basınına verdiği röportajda eski yıldız futbolcu Ronaldo ile ilginç bir anısını paylaştı. 

FutbolArena Dış Haberler - A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, İtalyan basınına açıklamalarda bulundu. Hatırlanacağı üzere Galatasaray'a gelmeden önce 1998-1999 sezonunda kısa bir dönem Inter'i çalıştıran Mircea Lucescu, o dönem yıldız futbolcu ile neler yaşadıklarını anlattı. 


Milli Takım Lucescu haberleri


Lucescu, eski futbolcu Ronaldo ile yaşadığı anıyı şu sözlerle anlattı:

Inter'de çalıştığım dönemde bazı futbolcuların ortaya koydukları kişiliklerinden dolayı çok üzüldüm. Bunların başında Ronaldo. Yaptıklarını kabul edemezdim. Örneğin antrenmanlara geç geliyordu ve herkes bunu biliyordu. Çalışmıyordu. Ancak kimse hiçbir şey yapmıyordu. Kimsenin bir şey yapmama nedeni ise çok açık. Çünkü Ronaldo'nun başkanla özel bir ilişkisi var. 
RONALDO'YU ANNESİ HASTA DİYE BREZİLYA'YA GİTTİ DEDİLER AMA..."

Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United ile oynadığımız maçta Ronaldo'nun yerine Ventola'yı kadroya aldım. Ronaldo oynamak istiyordu ama antrenmanlarda yoktu. Hiç çalışmamıştı. Ardından Ronaldo direkt havaalanına gitti. Inter yönetimi bana Ronaldo'nun annesinin hasta olduğunu söyledi. Başkan bu yüzden izin vermiş kendisine. Sonra baktım ki, Rio'da Karnavalda görüldü. Tüm bunlara rağmen Ronaldo'nun futbolculuğunu tartışmam. Onunla çalışmaktan ziyade onu futbol oynarken görmek büyük zevkti. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.