comScore

Lucescu ayrılıyor mu? Rumen basınında flaş iddia!

10 Şubat 2019, Pazar 17:29
Lucescu ayrılıyor mu? Rumen basınında flaş iddia!

Romanya'da flaş iddia! Mircea Lucescu'nun yeniden ülkesine dönmek istediği ve Mili takımdaki görevinden ayrılacağı yazıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in A Milli Takım teknik direktörlüğü görevine getirileceği iddiları sonrasında yeni bir iddia daha Romanya'da gündeme geldi. 


Milli Takım Haberleri: Lucescu ayrılıyor mu?


Lucescu ayrılıyor mu? Rumen basınında çıkan haberlere göre, Mircea Lucescu'nun Milli takımdaki görevinden ayrılarak yeniden ülkesine döneceği ve Dinamo Bükreş'te görev alacağı iddia edildi. Michael Rednic de bu ifadeyi doğrularken, geçmişte Rumen teknik adamla yaşadığı sürtüşmeye rağmen geçmişinde başarılı işler yaptığını söyledi. 

Rumen basını, Mircea Lucescu'nun Milli takımdaki başarısız neticelerinden dolayı görevden alınmasının an meselesi olduğunu ve Rumen teknik adamın yeniden ülkesinde görev alacağını yazdı. 
 

Mircea Lucescu'nun milli takım karnesi


Son 20 yılda A Milli Takımı çalıştıran hocaların puan ortalamasına bakıldığına Mircea Lucescu açık ara son sırada yer alıyor. Milli takımda şu ana kadar 12 maça çıkan Mircea Lucescu 3 galibiyet aldı ve 5 kez mağlup olurken 4 kez de berabere kaldı. Mircea Lucescu bu rakamlarla 1,08'lik bir puan ortalaması tutturdu ve son 20 yılın hocaları arasında son sırada yer aldı.
Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (21 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.