comScore

Lokomotiv Moskova'da Yury Semin ile yollar ayrıldı taraftar isyan etti! 'İstifa edeceksiniz!'

15 Mayıs 2020, Cuma 19:27
Lokomotiv Moskova'da Yury Semin ile yollar ayrıldı taraftar isyan etti! 'İstifa edeceksiniz!'

Lokomotiv Moskova'da kulübün efsane teknik direktörü Yury Semin ile yollar ayrılınca taraftarlar isyan bayrağını açarak bir bildiri yayınladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Rusya Premier Lig takımlarından Lokomotiv Moskova'da kulübün efsane teknik direktörlerinden Yury Semin ile yolların ayrılmasının ardından taraftarlar isyan etti ve yönetimi istifaya çağırdı. 

Lokomotiv Moskova yönetimi Yury Semin ile yolları ayırdı ve teknik direktörlük görevine Nikolic'i getirdi. Lokomotiv Moskova taraftar grubu ise üç farklı dönemde toplamda 20 yıl Lokomotiv Moskova'da görev yapan ve 11 kupa kazanan kulübün efsanesi haline gelen Yury Semin ile yolların ayrılmasına büyük tepki gösterdi. 
"İSTİFA EDECEKSİNİZ!"

Lokomotiv Moskova taraftar grubu yaptığı açıklamada, "Bu bir saygısızlıktır! Lokomotiv'in geleneklerine ihanet ettiniz. Bundan böyle mevcut yönetimi asla desteklemeyeceğimizi belirtmek istiyoruz. Yury Semin yaşayan efsanemizdi ve bunu hak etmedi. Sizler bu kulübün ilkelerine ihanet ettiniz, vicdanlı hareket etmediniz. İstifa edeceksiniz! Başka çıkar yol yok!"  ifadelerini kullandı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"