comScore

Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova

Ribery'nin menajeri açıkladı! "Teklif var, görüşüyoruz"

13 Ağustos 2019, Salı 12:39
Ribery'nin menajeri açıkladı!

Bayern Münih ile sözleşmesi sona eren Frank Ribery'nin geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulunan menajeri Jean-Pierre Berne, Lokomotiv Moskova ile görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

FutbolArena Dış Haberler - Bayern Münih ile sözleşmesi sona eren Frank Ribery'nin yeni adresinin neresi olacağı merak ediliyordu. Fransız yıldızın menajeri Jean-Pierre Berne, Lokomotiv Moskova'nın teklifiyle ilgili konuştu. Görüşmelerin devam ettiğini belirten Barne, Ribery'nin ailesinin Rusya'ya taşınma konusunda istekli olmadığını söyledi. 
 

Transfer Haberleri: Ribery hangi takıma transfer olacak?


Galatasaray'la da adı anılan Frank Ribery'ye Lokomotiv Moskova'dan teklif olduğunu belirten Barne, "Lokomotiv, Ribery'nin transferini istiyor. Şu ana kadar bu konuda hiç itiraz etmedik. Görüşmeler devam ediyor. Fakat birçoğu tehlikede çünkü Ribery'nin ailesi Rusya'ya gitmeye sıcak bakmıyor. Ribery için aile her şeyden önce geliyor. Son sözü kendisi söyleyecek" dedi.

YILLIK 8 MİLYON DOLAR MAAŞ İSTİYOR
Franck Ribery'nin 2 yıllık sözleşme ve sezon başına 8 milyon dolar maaş istediği kaydedildi. 

Fiorentina'nın da 2 yıllık sözleşme teklif ettiği fakat Fransız yıldızın maaş konusunda 8 milyon dolarda direttiği, İtalyan ekibinin de 6 milyon dolara kadar çıktığı ve görüşmelerin sürdüğü belirtildi. 

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!