comScore

Lokomotiv Moskova yönetimine olay tehdit! "Mezar taşı"

17 Mayıs 2020, Pazar 18:56
Lokomotiv Moskova yönetimine olay tehdit!

Rusya'da görülmemiş tepki! Lokomotiv Moskova taraftarları teknik direktör Yury Semin'in görevine son veren yönetimin siyah beyaz fotoğraflarını stadın önünde mezar taşını andıran bir taşın üzerine astı.  

FutbolArena Dış Haberler - Rusya Premier Lig'de Lokomotiv Moskova'da teknik direktör Yury Semin ile yolların ayrılması sonrası taraftarların tepkisi dinmedi. 

Daha önce yayınlanan bildiride yönetimin istifasını isteyen taraftarlar, şimdi de stadyumdaki gişenin önünde yönetim kurulu başkanı Anatoly Meshcheryakov ile Kiknadze'nin siyah beyaz fotoğraflarını koydu. 
Lokomotiv Moskova yönetimi Yury Semin ile yolları ayırdı ve teknik direktörlük görevine Nikolic'i getirdi. Lokomotiv Moskova taraftar grubu ise üç farklı dönemde toplamda 20 yıl Lokomotiv Moskova'da görev yapan ve 11 kupa kazanan kulübün efsanesi haline gelen Yury Semin ile yolların ayrılmasına büyük tepki gösterdi. "İSTİFA EDECEKSİNİZ!"
Lokomotiv Moskova taraftar grubu yaptığı açıklamada, "Bu bir saygısızlıktır! Lokomotiv'in geleneklerine ihanet ettiniz. Bundan böyle mevcut yönetimi asla desteklemeyeceğimizi belirtmek istiyoruz. Yury Semin yaşayan efsanemizdi ve bunu hak etmedi. Sizler bu kulübün ilkelerine ihanet ettiniz, vicdanlı hareket etmediniz. İstifa edeceksiniz! Başka çıkar yol yok!"  ifadelerini kullandı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"