comScore

LM sigara fiyatı ne kadar oldu? LD sigara fiyatı (LM, LD sigara ucuzladı mı?)

08 Şubat 2020, Cumartesi 13:03
LM sigara fiyatı ne kadar oldu? LD sigara fiyatı (LM, LD sigara ucuzladı mı?)

Sigaraya zam geldi mi sorusunun ardından LM ve LD sigara fiyatlarındaki değişim sigara kullanan vatandaşları şaşırttı. LM sigara ne kadar oldu, LD sigara fiyatı gibi aramaların yanıtları haberimizde.

Sigaraya zam geldi mi, LM sigara fiyatı, LM sigara ne kadar oldu, LM sigara ucuzladı mı, LD sigara kaç lira, LD sigara fiyatı güncel, LD sigara ucuzladı mı, LM sigara kaç lira gibi aramalar yapan sigara kullancıları için haberimizi hazırladık. Sosyal medyada sigaraya zam yapıldığı iddialarının ardından yaşanan son gelişmeleri toparladık.
 

LM sigara fiyatı ne kadar? LM sigara ucuzladı mı? LM sigara 2020 fiyatı


Sosyal medyada sigraya 6 lira zam yapıldığı iddiası gündemin ilk maddesi yapıldı. Bu gelişme sonrası sigaraya zam gelip gelmediğini araştıran vatandaşlarımız için son sigara fiyatlarını derledik. LM sigara fiyatları 2020 yılında 14,5 liradan 12 liraya düştü. LM sigara fiyatları revize durumuna giderek sigara paketinin fiyatını 12 liraya düşürdü.
 

LD sigara fiyatı, LD sigara ne kadar oldu?


LD sigara fiyatlarında da değişim yaşandığı belirtildi. 2020 LD sigara fiyatı 14 liradan 12 liraya düşürüldü. LD sigaranın bir paket fiyatı Şubat ayından itibaren 12 TL olarak güncellendi.
 

Sigaraya zam geldi mi? Sigaraya 6 lira zam doğru mu?


Sosyal medyada kısa süre içerisinde Sigaraya 6 başlığı altında binlerce paylaşım yapılmaya başlandı. Sigara kullanan vatandaşlar kısa süre içerisinde sigaraya zam yapılıp yapılmadığı yönünde bilgi aramaya başladı. 2020 sigara fiyatlarında bazı markalar fiyat güncellemeleri yaptı. Fakat sosyal medyada belirtildiği gibi sigaraya 6 lira zam yapıldığı idiası henüz doğrulanmadı. Bu yönde hiçbir sigara markasından bir açıklama ve fiyat güncellemesi yapılmadığı ifade ediliyor. 

SİGARA ZAM HABERLERİ

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)