comScore

Liverpool Liverpool

Transfer Haberleri: Xherdan Shaqiri, Liverpool'un transfer radarında

06 Temmuz 2018, Cuma 11:54
Transfer Haberleri: Xherdan Shaqiri, Liverpool'un transfer radarında

Liverpool'da transfer çalışmaları devam ederken Stoke City'den ayrılmak kararı alan Xherdan Shaqiri için nabız yoklamaya devam ediyor.

FutbolArena Dış Haberler - Liverpool'da transfer çalışmaları devam ederken İsviçreli yıldız kanat oyuncusu Xherdan Shaqiri için görüşmeler devam ediyor. 26 yaşındaki oyuncu transferiyle ilgili de konuştu.
 

Transfer Haberleri: Xherdan Shaqiri, Liverpool'a transfer oluyor mu? (6 Temmuz Cuma)


Mirror'un haberine göre,Liverpool, Xherdan Shaqiri'nin yakında geleceğine karar vereceğini ve Premier League'de kalmayı umduğunu iddia etti. Haberde Liverpool'un, Xherdan Shaqiri'ye olan ilgisi devam ettiği ve oyuncunun Jürgen Klopp'un ekibine katılmaya yakın olduğu ifade ediliyor.

"YAKINDA NELER OLACAĞINI GÖRECEKSİNİZ"
Xherdan Shaqiri'nin Stoke City'deki sözleşmesinde 12 milyon Sterlin'e serbest kalır maddesi bulunuyor. Oyuncuyla Manchester United'ın da ilgilendiği belirtililiyor. Xherdan Shaqiri ise tüm bu gelişmelerin ışığında önemli bir transfer açıklaması yaptı. Xherdan Shaqiri, "İlgilenen kulüplerin farkında olmak oldukça güzel. Şu anda bir şey söyleyemem, Yakında geleceğim hakkında neler olacağını duyacaksınız. Dünya Kupası'nda transferi hiç düşünmedim çünkü sadece milli takımım üzerine odaklanmıştım ve takımım ve milletim için iyi bir turnuva geçirmek istedim" diye konuştu.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!