comScore

Liverpool Liverpool

Salah'ın Roma'ya attığı golü İZLE

24 Nisan 2018, Salı 22:49
Salah'ın Roma'ya attığı golü İZLE

Mohamed Salah'tan Roma ağlarına muhteşem 2 gol. Mısırlı futbolcu Salah, Roma ağlarına attığı iki gol ile geceye damgasını vurdu. Salah'ın Roma'ya attığı iki gol haberimizde.

FutbolArena - İngiliz ekibi Liverpool, Şampiyonlar Ligi Yarı Final müsabakası kapsamında Roma takımını ağırlıyor. İngiliz ekibinde Premier Lig'de yılın futbolcusu seçilen Salah attığı iki gol ile takımına büyük bir avantaj sağladı.


Salah'ın Roma takımına attığı golü İZLE


Liverpool sahasında Roma ekibini ağırlıyor. Liverpool'u Mısır doğumlu hücum oyuncusu Salah attığı 2 gol ile Roma takımını adeta ilk yarıda tek başına yıktı. Üst üste attığı gollerle takımını öne geçiren Salah ikinci mücadele öncesinde takımına büyük bir avantaj sağladı.
 

Salah'ın Roma'ya attığı golü İZLE


Mohamed Salah'dan Roma ağlarına muhteşem gol. Şampiyonlar Ligi Yarı Final müsabakası kapsamında oynanan Liverpool-Roma mücadelesinde Mısır doğumlu hücum oyuncusu Mohamed Salah harika bir gole ile İngiliz ekibi Liverpool'u Roma karşısında 1-0 öne geçirdi. Çağrazdan ağları muhteşem gören Mohamed Salah attığı harika gol ile takımın 1-0 one geçirdi.

SALAH, IAN RUSH'UN REKORUNA YAKLAŞTI
Bu sezon Liverpool formasıyla resmi maçlarda 43. golünü atan Salah, Ian Rush'ın 47 gollük rekoruna bir adım daha yaklaştı. Muhammed Salah bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde 10 gol attı; Liverpool formasıyla Avrupa kupalarında bir sezonda daha fazla gol atan başka oyuncu yok.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!