comScore

Liverpool Liverpool

Mohamed Salah'tan Sergio Ramos'a cevap "Komik..."

09 Haziran 2018, Cumartesi 13:35
Mohamed Salah'tan Sergio Ramos'a cevap

Mısır'ın yıldız futbolcusu Mohamed Salah, İspanyol basınına verdiği röportajda önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena Dış Haberler - Liverpool'un yıldız futbolcusu Mohamed Salah, Dünya Kupası öncesinde İspanyol basınından Marca'ya önemli açıklamalar yaptı. Salah sakatlığından, Sergio Ramos'un sözlerine kadar çok sayıda konuya değindi.


Mohammed Salah Dünya Kupası'nda oynayacak mı? Sakatlığında son durum ne?


Röportajda sakatlığı ile ilgili sorularak cevap veren Salah, "Şu anda kendimi daha iyi hissediyorum. Dünya Kupası'nda ilk maçımız Uruguay ile ve o maçta oynamak istiyorum ama bu o günkü duruma bağlı olacak" dedi. Salah'ın Uruguay maçını kaçırsa bile diğer maçlarda oynaması bekleniyor.


Mohamed Salah, Sergio Ramos'a ne dedi?


Şampiyonlar Ligi finalinde kendisini sakatlayan Sergio Ramos hakkında da konuşan Salah, "Sence o hareket normal miydi?" sorusuna, "Bilemiyorum, belki" dedi. 

Ramos'un "Önce o benim koluma girdi, kendi hatasıydı, sonrasında ben diğer tarafa düştüm ve o da diğer omuzundan sakatlandı." şeklindeki yorumuna da cevap veren Salah, bu yoruma sadece "Komik" demekle yetindi. 
Sergio Ramos'un "İlk devre dayansa, devre arasında iğne yaparlardı ve maçın 2. yarısında oynayabilirdi' yorumuna da cevap veren Salah: "Dünya Kupası'nda oynayıp oynayamayacağımı da söyleyebilir miydi?" dedi. 
Sergio Ramos'un maçtan sonra kendisine mesaj attığını ancak ona geri dönmediğini de belirten Salah, "O an kariyerimin en kötü anıydı. Yere düştüğümde ilk önce acı hissettim ama sonra aklıma Şampiyonlar Ligi maçının devamında oynayamamak ve Dünya Kupası'nda oynayamamak gibi ihtimaller geldi. Bunları düşünüp kahroldum." ifadelerini kullandı.

Son Dakika Dünya Kupası haberileri için 2018 Dünya Kupası sayfamızı takip edebilirsiniz.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!