comScore
1 / 8

Liverpool taraftarı din değiştiriyor! Müslüman oluyorlar

FutbolArena - Liverpool taraftarı M.Salah için din değiştiriyor. Bir fan sayfasının yöneticisi, “Resmen İslam’a geçiyorum” mesajı atıp, Kelime-i Şehadet paylaştı. Taraftarlar marş besteledi. LİVERPOOL’DA Muhammed Salah etkisi, bazı taraftarları din değiştirme noktasına getirdi.

2 / 8
Attığı goller ve yaptığı asistlerle taraftarın sevgilisi olan Mısırlı oyuncu için sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlarda, din değiştirdiğini ilan eden birçok taraftar var.
3 / 8
Hatta iş öyle bir boyuta geldi ki Salah’ın başarısı ve alçakgönüllü tavrından etkilenen Liverpool’un bir fan sayfası yöneticisi de din değiştirdiğini ilan etti. Liverpool’un 58 bin taraftarınca takip edilen fan sayfasının yöneticisi, "Salah’ın bu sezon yaptığı şey sansasyonel. Resmen İslamiyet’e geçiyorum.
4 / 8
Salah alçakgönüllü olmanın yanı sıra bize gerçek anlamda başarılı bir profesyonelin nasıl olacağını öğretiyor" diye mesaj attı. Bu kişi ardından Arapça olarak Kelime-i Şehadet paylaşımında bulundu. Göztepe’nin golcüsü Demba Ba da bunu retweet etti. (Buzzspor)
5 / 8
İŞTE O MARŞ
6 / 8
Mo Salah la la la la

Senin için yeterince iyiyse

Benim için de yeterince iyi
7 / 8
Birkaç gol daha atarsa

Ben de Müslüman olup

Bir camide oturacağım

Olmak istediğim yer orası
8 / 8