comScore

Liverpool Liverpool

Liverpool ile Roma arasında Alisson Becker için transfer pazarlığı

11 Haziran 2018, Pazartesi 19:39
Liverpool ile Roma arasında Alisson Becker için transfer pazarlığı

Liverpool, geçen sezonun formda kalecisi Alisson Becker'in transferi için bastırıyor. Roma ise başarılı kalecisini satmaya sıcak bakmıyor.

FutbolArena Dış Haberler - Liverpool ile Roma arasındaki transfer pazarlığı dış basında en çok yer alan haberler arasında. Bir süredir kaleci sıkıntısı yaşayan ve Şampiyonlar Ligi finalinde Karius'un yaptığı hatalarla belki de kupayı kaybeden Liverpool, bu kez kesenin ağzını açacak ve Van Dijk'te olduğu gibi kaliteli bir transfer yapmak için elini korkak alıştırmayacak. Hedefteki isimse geçen sezonun en formda kalecilerinden Alisson Becker.

TAFFAREL "ROMA'DA ÇOK MUTLU"
Galatasaray ile birlikte Brezilya Millli Takımı'nın da kaleci antrenörlüğünü yapan Claudio Taffarel, Brezilya Milli Takımı ile birlikte Dünya Kupası kapmında ve öğrencilerinden biri de Alisson. Taffarel Alisson ile ilgili olarak Tele Radio Stereo'ya yaptığı açıklamada ilginç ifadeler kullandı ve genç kalecinin trasferinin ne olacağını bilmediğini ancak Alisson'un Roma'da çok mutlu olduğunu söyledi. 


Liverpool, Alisson'u transfer edecek mi?


Sky Sports'a göre ise pazarlıklar kıran kırana geçiyor. Liverpool'un son olarak yaptığı 80 milyon euroluk teklifi Roma'nın reddettiği ve bunun üzerine Liverpool'un bekleme kararı verdiği belirtildi.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!