comScore

Liverpool Liverpool

Liverpool - Barcelona yarı final rövanş maçı Cüneyt Çakır'ın!

05 Mayıs 2019, Pazar 12:10
Liverpool - Barcelona yarı final rövanş maçı Cüneyt Çakır'ın!

UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki Liverpool-Barcelona maçını Cüneyt Çakır yönetecek. Çakır, 7. kez Devler Ligi Yarı Finali'nde düdük çalacak 

FutbolArena - Liverpool ile Barcelona arasında 7 Mayıs Salı günü oynanacak olan UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final rövanş karşılaşmasını Cüneyt Çakır yönetecek. Çakır'ın yardımcılıklarını ise Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. 
 

Liverpool - Barcelona maçının hakemi


FIFA Kokartlı Hakem Cüneyt Çakır, bir dev maç daha yönetecek. 7 Mayıs Salı günü İngiltere'de oynanacak olan Liverpool-Barcelona karşılaşmasında Çakır düdük çalacak. UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final rövanş maçını yönetecek olan Çakır'ın yardımcıları ise Bahattin Duran ve Tarık Ongun olacak.

VAR HAKEMLERİ DE BELLİ OLDU
İki ekip arasındaki ilk maçı Barcelona 3-0 kazanmıştı. Saat 22.00'de başlayacak olan mücadelenin VAR hakemi ise Almanya'dan Felix Zwayer ve Sascha Stegemann olacak.

CÜNEYT ÇAKIR'IN 7. YARI FİNALİ

İHA'nın haberine göre bugüne kadar 43 kez Şampiyonlar Ligi maçı yöneten Cüneyt Çakır, bu sezon 7. Şampiyonlar Ligi maçını yönetecek ve bu yıl elit hakemler arasında en fazla maç yöneten isim olacak. 8 sezondur Devler Ligi'nde maç yöneten Cüneyt Çakır, 6 yarı final ve 1 final maçı yönetti. 

Son dakika UEFA Şampiyonlar Ligi Haberleri FutbolArena'da.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!