comScore

Liverpool Liverpool

Klopp'tan Zidane'a büyük övgü! "Tam bir savaşçı" (Liverpool Real Madrid Şampiyonlar Ligi finali 2018)

25 Mayıs 2018, Cuma 18:20
Klopp'tan Zidane'a büyük övgü!

Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp, Real Madrid maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid ile finalde karşılaşacak olan Liverpool'da teknik direktör Jürgen Klopp açıklamalarda bulundu. Zinedine Zidane hakkında övgü dolu ifadeler kullanan Klopp, "Zidane, Marsilya'da doğmuş tam bir savaşçı" dedi.

"RUH BİZİM EN GÜÇLÜ YÖNÜMÜZ"
"Ruh bizim güçlü noktamız, çocuklar büyük şeyler için hazırlanıyorlar. Pek çok insan Zidane'nin taktik bilgiye sahip olmadığını düşünüyor, ama bu komik bir şey çünkü finale ulaştı. Benim için futbol tarihinin en iyi oyuncularından biri ve şimdi iyi bir antrenör olarak yapıyor. İsviçre saati gibi çalışan, dünya çapında oyuncularla fantastik bir futbol oynuyorlar. Zidane, Marsilya'da doğmuş tam bir savaşçı.

Felsefem hakkında hiç düşünmedim, oyunları düşünüyorum ve rakiplerimizin seviyesine sürekli olarak adapte oluyoruz. Oynadığımız futbol türünün maçları kazanmak için en iyisi olduğunu düşünüyoruz. Real Madrid'in güçlü yanlarını bizimkilerle kıyaslayamazsınız, birkaç hafta öncesine göre çok daha iyi durumdayız."
 

Şampiyonlar Ligi Final 2018 Real Madrid Liverpool şifresiz ve canlı mı? 


Şampiyonlar Ligi Final 2018 için en çok merak edilen konu maçın Türkiye'de hangi kanaldan yayınlanacağı. Real Madrid Liverpool final maçını TRT 1 ekranlarından 26 Mayıs Cumartesi günü şifresiz olarak izleyebileceksiniz. 

Şampiyonlar Ligi ile ilgili haberleri FutbolArena'dan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"