comScore

Liverpool Liverpool

Klopp'tan Vodafone Park sözleri: 'Belki de en gürültülü stadyum'

13 Ağustos 2019, Salı 19:22
Klopp'tan Vodafone Park sözleri: 'Belki de en gürültülü stadyum'

Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp, Chelsea maçı öncesi Vodafone Park Stadı ve İstanbul hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp, Chelsea ile oynayacakları UEFA Süper Kupa maçı öncesi beIN Sports'a açıklamalarda bulundu. 

"RAKİP ÜZERİNDE BASKI KURMAMIZ GEREKİYOR, BİZİM TARZIMIZ BU"
Bizim yoğun oynamamız ve rakibin üzerinde baskı kurmamız gerekiyor. Her maçta bunu yapmak istiyoruz. Bizim oyun tarzımız bu. Bu maç için hazır olmak zorundayız. Sadece 1 maç oynayacağız. Tek maç üzerinden derin analizler yapamayacağım. Şu ana kadar gördüğümüz iki tarafın da açık bir planı olduğu yönünde. İki takım da bu plana yönelik çözümler üretmek zorunda. 

"LİVERPOOL - MİLAN FİNALİNİ İZLEMİŞTİM"

İstanbul'daki finali izledim. O dönemde neler hissettiğimi çok fazla hatırlayamıyorum. Takımın geri dönüşünden çok etkilenmiştim. Hepimiz Milan'ın kazanacağını düşünüyordum. 

"TÜRKİYE'DE BELKİ DE EN GÜRÜLTÜ STADYUMDA OYNAYACAĞIZ"

Buraya Dortmund ile gelmiştim. Galatasaray ile oynamıştık. Buradan çok uzak bir yer değildi. Yürümek zorunda kalmıştık. Boğaz güzeldi. İnsanlar bizi görünce şaşırmışlardı. Türk statlarında müthiş bir atmosfer oluyor. Bu atmosferi yaşayacağımızı düşünüyorum. Türk taraftarlar Liverpool mu yoksa Chelsea'yi mi destekleyecek bilmiyorum. Belki de en gürültülü stadyumda oynayacağız. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!