comScore

Liverpool Liverpool

Kinsey Wolanski ilk kez konuştu! 'Beni 4 saat tuttular'

03 Haziran 2019, Pazartesi 20:03
Kinsey Wolanski ilk kez konuştu! 'Beni 4 saat tuttular'

Liverpool - Tottenham, Şampiyonlar Ligi maçında sahaya giren Kinsey Wolanski, sonrasında yaşananlar hakkında konuştu.

FutbolArena Dış Haberler - Liverpool ile Tottenham arasında oynanan Şampiyonlar Ligi finaline Kinsey Wolanski damga vurdu. Mayo ile sahaya giren genç kadın, kısa süre içinde sosyal medya ve basında gündem oldu. Kinsey Wolanski yaşananlara inanamadığını söyledi.
 

Kinsey Wolanski'nin Instagram hesabı neden kapandı?


Rus basınından Sport-Express'e konuşan Kinsey Wolanski, "Polisler bana kibar davrandı. Yaşananlara güldüler. Beni 4 saat tuttuktan sonra serbest bıraktılar. Instagram'da takipçi sayımın 2 milyona çıkmasını beklemiyordum. Dürüst olmak gerekirse, şu anda instagram ile neler olduğunu tam olarak bilmiyorum. Neden hesabımı kapattıkları hakkında fikrim yok." dedi.

"HERHANGİ BİR CEZA ALMADIM"
Wolanski sözlerinin devamında, "Arkadaşım beni aradığında ve tüm haberlerde benim hakkımda konuştuklarını söylediğinde, inanamadım. Olayların bu noktaya ulaşacağını tahmin etmedim. Biraz adrenalin ve rahatlık alanımdan çıkmak istedim. Maçtan sonra Madrid'de dolaştım. İnanılmazdı. Herhangi bir ceza almadım. Buna şaşırdığımı söyleyebilirim." ifadelerini kullandı.

Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya giren Kinsey Wolanski'nin instagram'daki takipçi sayısı ilk gece 240 binden 1.8 milyona yükseldi. Ardından takipçi sayısı 2,3 milyona kadar çıkan Kinsey Wolanski'nin Instagram hesabı kapandı.

Son dakika Şampiyonlar Ligi Haberleri FutbolArena'daç

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)