comScore

Liverpool Liverpool

Jurgen Klopp'tan Liverpool taraftarı açıklaması ''Birkaç aptal...''

07 Nisan 2018, Cumartesi 00:23
Jurgen Klopp'tan Liverpool taraftarı açıklaması ''Birkaç aptal...''

Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp, Manchester City takım otobüsüne saldıran Liverpool taraftarları hakkında konuştu.

FutbolArena Dış Haber - Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp, Şampiyonlar Ligi'nde dün akşam oynadıkları ve mücadele öncesinde büyük olayların yaşandığı Manchester City maçı hakkında konuştu. Jurgen Klopp mücadele öncesinde olay çıkaran taraftarlar hakkında 'Aptal' ifadesi kullandı.


Liverpool Manchester City olaylar İZLE 


Liverpool'un Alman teknik direktörü Jurgen Klopp, Manchester City takım otobüsüne saldıran Liverpool taraftarları hakkında konuştu.

''Maçtan önce yaşananlardan dolayı özür dilemem gerekiyor. Kendi otobüsümüzle gidince kalabalık harika bir atmosfer yaratılıyor. Ama stadyuma girince öğreniyorum ki aynı kalabalık, City otobüsüne saldırmış. Birkaç aptal herşeyi öldürdü'' dedi.
 

Liverpool-Manchester City maçı öncesi olaylar yaşandı


Bu gece Şampiyonlar Ligi gecesinde oynanacak olan Liverpool-Manchester City mücadelesi 90 dakika öncesinde saha dışı olaylara karıştı. Liverpool mücadelesi öncesinde Liverpool şehrine gelen City ekibi taraftarların havai fişek ve yabancı maddelere maruz kaldı. Liverpool taraftarları, Manchester City kafilesine bira şişesi fırlattı. Olaylarda kimsenin yaralanmadığı ancak çok sayıda şişe ve meşale atılan Manchester City otobüsünün kullanılamaz durumda olduğu bildirildi.
Liverpool Kulübü yaşanan olaylar nedeni ile Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Manchester City'den özür diledi. 


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!