comScore

Liverpool Liverpool

Jurgen Klopp'tan Cengiz Ünder'e övgüler

23 Nisan 2018, Pazartesi 18:07
Jurgen Klopp'tan Cengiz Ünder'e övgüler

Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool ile Roma arasında oynanacak karşılaşma öncesi Jurgen Klopp, Cengiz Ünder hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Şampiyonlar Ligi'nde yarı finalde Roma ile karşılaşacak olan Liverpool'da teknik direktör Jurgen Klopp, İtalyan rakipleri hakkında yorumda bulunurken milli futbolcumuz Cengiz Ünder'e övgülerde bulundu. 

Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp, Şampiyonlar Ligi'nde yarı finalde karşılaşacakları Roma hakkında konuştu. Roma'nın bireysel olarak yetenekli ve kaliteli oyunculara sahip olduğunu söyleyen Klopp, "Roma son derece kaliteli futbolculardan kurulu bir takım. Dzeko iyi bir futbolcu ve bitirici." dedi. 
Cengiz Ünder'e de övgüler yağdıran Jurgen Klopp, "Cengiz son haftalarda yıldızı parlayan genç bir Türk. Fantastik bir performans sergiliyor. Oynaması halinde ona da dikkat etmemiz gerekecek." diye konuştu. 
 

Cengiz Ünder'den Roma - Liverpool maçı yorumu


"Roma, hangi silahı ile Liverpool'u yenebilir?"

"Biz kendi oyunumuz ile takım halinde oynayıp teknik direktörün direktiflerini yerine getirirsek kazanacağımızı düşünüyorum. Bunu Barcelona maçında gösterdik. Birlikte oynadık, birbirimize yardım ettik, destekledik ve kazandık. Barcelona karşısındaki başarılı oyunumuzu Liverpool karşısında da tekrarlamak istiyoruz."

Şampiyonlar Ligi Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!