comScore

Liverpool Liverpool

Fester Abdü kimdir? Fester Abdü'ye ne oldu? (Deli Mi Ne YouTube abone sayısı)

15 Ağustos 2019, Perşembe 12:14
Fester Abdü kimdir? Fester Abdü'ye ne oldu? (Deli Mi Ne YouTube abone sayısı)

Fester Abdü olarak bilinen Deli Mi Ne Youtube kanalının sahibi olan Ali Abdülselam Yılmaz'a ne olduğu merak ediliyordu. Fester Abdü kimdir, Fester Abdü gerçek ismi gibi aramaların yanıtları haberimizde.

Fester Abdü kimdir, Fester Abdü kim, Fester Abdü gerçek adı, Fester Abdü adı ne, Fester Abdü Youtube kanalı, Deli Mi Ne youtube kanalı abone sayısı, Deli Mi Ne kanalının sahibi kim, Deli Mi Ne gerçek ismi nedir gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. UEFA Süper Kupa finalinde sahaya giren Fester Abdü'yle ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.
 

Fester Abdü kimdir? Fester Abdü'ye ne oldu? Fester Abdü gerçek adı ne?


UEFA Süper Kupa fianlinde Liverpool ile Chelsea arasında oynanan maçta sahaya giren Fester Abdü lakaplı Deli Mi Ne Youtube kanalının sahibi olan Ali Abdülselam Yılmaz'la ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Süper Kupa finalinde sahaya giren Fester Abdü ve kendisini kameraya çekerek sosyal medyada paylaşan 4 arkadaşı gözaltına alındı. Fester Abdü'ye sahaya girdiği için sosyal medyada büyük tepki gösterildi. 


 

Deli Mi Ne Youtube kanalı abone sayısı kaç? Deli Mi Ne Youtube kanalı abone sayısı ne kadar düştü?


Fester Abdü lakaplı Ali Abdülselam Yılmaz'ın Youtube'daki kanalı Deli Mi Ne'nin abone sayısında düşüş dikkat çekti. Deli Mi Ne youtube kanalının abone sayısı düşmeye devam ediyor. Final maçında Fester Abdü'nün sahaya girmesinin ardından sosyal medyada yaşanan tepkiler sonrası Deli Mi Ne kanalının abone sayısı aklaşık 60 bin düştü. Deli Mi Ne youtube kanalının şu anda abone sayısı 4.508.503 olarak görünmekte.
DELİ Mİ NE YOUTUBE KANALI TIKLA
 

Deli Mi Ne Youtube kanalı hakkında


Feser Abdü, Deli Mi Ne kanalının açıklaması olarak, "Herkese merhaba arkadaşlar ben Fester Abdü. Abone olarak eğlencenin bir parçası olup standarda inmiş hayatınızı bir nebze olsa da yükseltebilirsiniz. Antalya'da yaşıyorum ve işim gücüm YouTube. Kanalımda sizleri eğlendirmeyi amaçlıyorum." diye paylaşımda bulundu. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!