comScore

Liverpool Liverpool

Emre Can'dan Beşiktaş ve Cenk Tosun sözleri: "Bu sezon..."

08 Şubat 2018, Perşembe 18:13

Liverpool'un başarılı futbolcusu Emre Can'dan Türkiye hakkında çarpıcı açıklamalar! 

FutbolArena - Liverpool'da forma giyen ve Juventus'a transferi söz konusu olan başarılı futbolcu Emre Can, DHA'a konuştu ve Türkiye hakkında önemli açıklamalar yaptı. Emre Can ayrıca Beşiktaş'tan Everton'a transfer olan Cenk Tosun'a da övgüler yağdırdı. 

"SÜPER LİG'İ TAKİP EDİYORUM"
Süper Ligi takip ediyorum. Türkiye'de yaşayan bir çok aile ferdim ve arkadaşım var. Ayrıca annem ve babam da Türk. O yüzden Süper Ligi takip ediyorum, oldukça ilgi çekici. Ayrıca Galatasaray'dan Koray Günter en iyi tanıdığım kişi" 

"BAYERN MÜNİH - BEŞİKTAŞ MAÇI"

Kesinlikle Beşiktaş için oldukça zorlu bir oyun olacak. Ama endişelenmelerine gerek yok çünkü Beşiktaş çok güçlü bir takım. Enteresan bir maç olacak.

"TÜRKİYE'DEN ÇOK ŞEY TAŞIYORUM"

Kendimi Türkiye'ye çok yakın hissediyorum. Bence Türkiye'den çok şey taşıyorum; dış görünüşüm gibi. Dediğim gibi Türkiye'den ailem ve arkadaşlarım var ve onları ziyaret etmeye gidiyorum. Kültür olarak da çok şey taşıyorum


Cenk Tosun'un Everton'a transferi


Emre Can son olarak Beşiktaş'tan Everton'a transfer olan Cenk Tosun hakkında ise"İngiltere'de harika işler yapacağını düşünüyorum. Kendisi Türkiye'de de harikaydı. Burası için de aynısı geçerli olacak" diye konuştu. 

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.