comScore

Liverpool Liverpool

Liverpool Ukraynalı yıldızı istiyor

05 Şubat 2014, Çarşamba 21:28

Transferin son gününde Ukraynalı yıldız Yevhen Konoplyanka'yı transfer etmek isteyen fakat başarısız olan Liverpool, bu sefer işi yazın bitirmek istiyor.

FutbolArena - Transferin son gününde Ukraynalı yıldız Yevhen Konoplyanka için atağa kalkan fakat oyuncuyu sağlık kontrollerinden dahi geçirmesine rağmen evrak işlemlerinin yetişmemesinden dolayı transferi bitiremeyen Liverpool, 24 yaşındaki oyuncuyu renklerine bağlamayı kafasına taktı.

Bu sezon gerek Dnipro formasıyla gerekse de milli takım performansıyla Avrupa'nın önemli kulüplerinin takibine giren Konoplyanka için Liverpool 15 milyon Paundluk bir bonservis bedeli üzerinde anlaşmış olmasına rağmen evrak işlemlerinin düşünülenden uzun süremesinden dolayı transfer iptal oldu.
Konu hakkında açıklama yapan Dnipro yöneticisi Andriy Rusol süreci şöyle anlattı:

"Transferi gerçekleştirmek adına yeterli zaman kalmadı. Fakat Konoplyanka bu şekilde çalışmaya ve oynamaya devam ederse, mutlaka bir Avrupa kulübüne transfer olacaktır. %100 eminimki Liverpool onun için yazın yine kapımızı çalacak. Bu sefer biraz daha erken gelirlerse işi bitirebilirler."

Öyküm Kanbir

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.