comScore

Lille Lille

Lille, Mustafa Kapı transferini açıkladı! Takıma Türk akını

12 Eylül 2020, Cumartesi 22:13
Lille, Mustafa Kapı transferini açıkladı! Takıma Türk akını

Lille, Galatasaray'dan ayrılan Mustafa Kapı'yı transfer etti. Mustafa Kapı, Lille takımındaki 4. Türk futbolcu oldu.

FutbolArena - Fransa Ligue 1 ekibi Lille, Mustafa Kapı'yı kadrosuna kattığını açıkladı. Zeki Çelik'ten sonra Yusuf Yazıcı'yı transfer eden Lille, bu sezon Burak Yılmaz ve Mustafa Kapı'ya imza attırdı. Mustafa Kapı, Lille takımındaki 4. Türk futbolcu oldu.

 

Mustafa Kapı - Lille transferi


18 yaşındaki Mustafa Kapı, Galatasaray ile yollarını ayırdıktan sonra Fransa'nın Lille Kulübü'ne imza attı. Genç futbolcu, gelecek vaat eden futbol kariyerine Fransa Ligue 1'de devam edecek.
BURAK YILMAZ'DAN HOŞ GELDİN VİDEOSU

Lille forması giyen Burak Yılmaz, Mustafa Kapı için yayınlanan hoş geldin mesajında "Buraya geldiğin için çok mutluyum. İnşallah senin için her şey çok güzel olacak. Seni bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

LİLLE KULÜBÜ'NDEN MUSTAFA KAPI'YA ÖVGÜLER

Lille Kulübü ise Mustafa Kapı transferini "İnanılmaz seviyede gelecek vaat eden ve jenerasyonunun en yüksek potansiyeline sahip oyuncularından Mustafa Kapı, Lille'de!" sözleriyle açıkladı.

MUSTAFA KAPI'NIN GALATASARAY'A VEDA AÇIKLAMASI

"6 sene boyunca giydiğim Galatasaray formasını bir kez bile terletmeden üzerimden çıkarmadım. İyi ya da kötü oynadığım maçlar oldu ancak son düdük çalana kadar da formam için mücadeleyi hiç bırakmadım. Bugünlere gelmemde üzerimde hakkı ve emeği olan başta Fatih Terim olmak üzere tüm hocalarıma, takım arkadaşlarıma, Galatasaray'da ve Milli Takımlarda görev yapan tüm profesyonellere sonsuz teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!