comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İlhan Ekşioğlu'ndan Şenol Güneş için suç duyurusu

08 Şubat 2017, Çarşamba 11:58
İlhan Ekşioğlu'ndan Şenol Güneş için suç duyurusu

Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile ilgili suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanan maç sonrası Şenol Güneş ile İlhan Ekşioğlu arasında yaşanan polemik mahkemeye taşınıyor. Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu'nun Şenol Güneş hakkında suç duyurusunda bulunacağı belirtildi.
 

İlhan Ekşioğlu ile Şenol Güneş arasındaki tartışma


Hürriyet'te yer alan habere göre; Şenol Güneş'in karşılaşmanın ardından kendisi için söylediği, “Tapelerde neler var onları konuşalım. Hesap vermeyenler, hesap soramaz” sözlerini hatırlatan İlhan Ekşioğlu, “Şenol Güneş eğer o tapelerin yanıtını merak ediyorsa gitsin Silivri Cezaevi'nde tutuklu sanıklarla konuşsun. Kumpas davasının 1 numaralı sanığı Fetullah Gülen... Onlardan yanıtlarını alabilir” ifadelerini kullandı. 

Ekşioğlu'nun avukatı Muammer Menekşe de suç ve suçluyu övme iddiasıyla Şenol Güneş hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi. Menekşe, şike soruşturmasında görev alan herkes hakkında ‘sahte delil, tahrip edilmiş tapeler ve kumpas' iddialarıyla dava açıldığını ve ilk duruşmanın 20 Şubat'ta görüleceğini hatırlattı.
 

İlhan Ekşioğlu Şenol Güneş'e ne dedi?


Karşılaşmanın devre arasında Şenol Güneş ile Simon Kjaer arasında yaşanan kavga sosyal medyada gündem oldu. Mücadelenin bitiminde Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu, Şenol Güneş ile Kjaer arasında yaşananlardan bir ekran görüntüsü paylaşarak "Bunun hesabını soracağız" yazılı bir paylaşım yaptı.
ŞENOL GÜNEŞ - SİMON KJAER KAVGASINDA NELER YAŞANDI?

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, ilk yarının ardından Dusko Tosic'in oyundan atılmadan önce tartıştığı Robin van Persie ile konuşmak istedi. Bu anlarda soyunma odası koridoru önünde Şenol Güneş ile Kjaer arasında tartışma yaşandı.

Şenol Güneş, Kjaer ile yaşanan gerginliği yatıştırmak için araya giren yardımcısı Tamer Tuna'yı da kenara itti. Şenol Güneş bu anlarda Simon Kjaer'in yanağını tutarken Volkan Demirel olayın yaşandığı yere gelerek ortamı sakinleştirmek istedi.

Yardımıcı Tamer Tuna'nın da Volkan Demirel ile tartıştığını gören Şenol Güneş, bu sefer bu alanı sakinleştirmek için harekete geçti. Tamer Tuna'nın ağzını kapatan Şenol Güneş'in yardımcısını sert şekilde ittirmesi dikkat çekti.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)