comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

İlhan Cavcav'dan Ahmet Çalık transferi için Beşiktaş ve Galatasaray açıklaması

30 Aralık 2016, Cuma 15:25
İlhan Cavcav'dan Ahmet Çalık transferi için Beşiktaş ve Galatasaray açıklaması

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Ahmet Çalık'ın transferiyle alakalı konuştu. 

FutbolArena - Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Ahmet Çalık'ın Galatasaray'a transferi dışında teknik direktör Ümit Özat ve takımın transfer politikası hakkında açıklamalarda bulundu. Radyospor'a konuşan İlhan Cavcav şunları söyledi:

"ÜMİT ÖZAT İÇİN TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER EDECEĞİZ."
"Futbolun içinde olan insan olarak mutlu oluyorum. Ümit Özat'ın herhangi bir arzusu olduğu zaman tüm kulübün imkanlarını seferber ederek elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Kendisinden şu anda memnunum. İnşallah bu durum devam eder ve bu başarıyı devamlı yakalar."

"3 TRANSFER YAPACAĞIZ."

"Devre arası için şu anda 3 transfer söz konusu. Bunlar bitme aşamasında. Biri uçağa bindi geliyor. Diğerinde kulübüyle konuşacağız. Gelmeyi kabul ediyor."


İlhan Cavcav'dan Ahmet Çalık transferi hakkında son dakika açıklaması


Ahmet Çalık'ın transferiyle ilgili olarak yeni bir açıklama yapan Cavcav, oyuncuyla görüştüğünü ve Galatasaray ile kesinlikle anlaşmadığını söylediğini ifade etti.

İlhan Cavcav, "Beşiktaş'la görüşmedim. Galatasaray'la ilgili birebir görüştüm ama Pazar konusu Galatasaray ile konuştuktan sonra Beşiktaş ile olan münasebetlerimizi ayarlayacağız. Prensip olarak herhangi bir kişiyle görüştüysem, başka birisiyle sizinle görüşüm diyerek sözümden dönüş yapamam. Galatasaray oyuncudan vazgeçerse o zaman Beşiktaş ile konuşurum. Galatasaray ile herhangi bir rakam konuşmadık." diye konuştu. 

"TAKAS YOLUYLA OLMAZ"

Bu iş parayla çözülecek. Takas yoluyla olmaz. Ancak elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağız tabi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"