comScore

Leyla öldü mü? Ağrı'da kaybolan Leyla Akdemir öldü mü? Ağrı'da kaybolan Leyla hala kayıp mı? (Leyla Akdemir kimdir, kaç yaşında?)

02 Temmuz 2018, Pazartesi 18:19
Leyla öldü mü? Ağrı'da kaybolan Leyla Akdemir öldü mü? Ağrı'da kaybolan Leyla hala kayıp mı? (Leyla Akdemir kimdir, kaç yaşında?)

Ağrı'da kaybolan Leyla bulundu mu? Ağrı'da kaybolan Leyla hala kayıp mı? Ağrı'da kaybolan Leyla hakkında günlerdir bu sorulara yanıt arayan insanlar ve Ağrı'da kaybolan Leyla'nın ailesi için acı haber geldi. Ağrı'da kaybolan Leyla'nın cansız bedenine ulaştı. Ağrı'da kaybolan Leyla öldü mü diye merak edenler için son dakika haberinde Ağrı'da kaybolan Leyla'nın öldüğü öğrenildi. Ağrı'da kaybolan Leyla hakkında tüm gelişmeler haberimizde. 

Ağrı'da kaybolan Leyla'yı bulmak için günlerdir yapılan arama çalışmalarının ardından acı haber geldi. Ağrı'da kaybolan Leyla'nın babası geçtiğimiz günlerde kızının kesin olarak kaçırıldığını söylemişti. Bu gelişmenin ardından günlerdir devam eden arama kurtarma çalışmaları esnasında internet ortamında Leyla bulundu mu? Leyla nerede? Ağrı'da kaybolan nerede hala kayıp mı? şeklinde arama yapılmaya başlandı. Günler sonra Leyla hakkında acı haber geldi. Ağrı'da kaybolan Leyla öldü mü? Ağrı'da kaybolan Leyla bulundu mu? Leyla'ya ne oldu? Ağrı'da kaybolan Leyla hakkında son dakika gelişmeleri haberimizin devamında. 

Ağrı'da kaybolan Leyla Aydemir hala kayıp! Leyla Demir'in bulunması için seferberlik ilan edildi. 
10 gündür kayıp olan Leyla'nın bulunup bulunmadığını merak edenler Leyla Aydemir bulundu mu diye internet ortamında son günlerde aramaya yapmaya devam ediyorlar. Peki Kayıp Leyla bulundu mu? Leyla hala kayıp mı? Leyla nerede? Leyla Aydemir hakkında merak edilen tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
Leyla Aydemir ve ailesi, Ramazan Bayramı'nın ilk günü bayramlaşmak için Ağrı'ya bağlı Bezirhane Köyü'ne gitmiş, evin önünde amcasıyla oynayan 4 yaşındaki Leyla kaybolmuştu. Bu gelişmenin ardından Ailesi, günlerdir haber alınamayan kızlarının kaçırıldığını düşünüyor. Jandarma, AFAD ekipleri ve güvenlik korucuları, arama çalışmalarının 6'ncı gününde, Bezirhane Köyü ve çevresindeki arazi, kanal, dere ve foseptik çukurları üzerinde yoğunlaşılmıştı. Ayrıca Leyla Aydemir nerde? Leyla Aydemir bulundu mu? Leyla Aydemir'de son dakika haberleri! Acılı baba Nihat Aydemir, kızının bulunması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım talep etmişti. 2009'da Kayseri'de 3 çocuğun kaybolmasıyla ilgili olayı araştıran ekibin, Leyla'yı da aramasını istemişti. O ekip şimdi Ağrı'nın Bezirhane Köyü'nde; jandarma, AFAD ve güvenik korucularının yürüttüğü arama çalışmalarına destek verdi. 

Ağrı'da kaybolan Leyla hakkında son dakika acı haber geldi. Leyla öldü mü? Leyla'ya ne oldu diye arama yapanlar için son dakika gelişmesi belli oldu. Ağrı'da kaybolan Leyla'nın ölüm haberine ulaşılmasının ardından sosyal medyada da büyük bir üzüntü hakimdi. NELER YAŞANMIŞTI?

Minik Leyla için aramaların devam edeceği öğrenilirken baba Nihat Aydemir, son günlerde sosyal medyada kızının bulunduğuna dair yalan ve yanlış paylaşımların yapıldığını ve bunun da kendilerini zor durumda bıraktığını dile getirdi. Kızının bulunması için ekiplerin ellerinden geleni yaptığını anlatan Aydemir, kızının köyde olmadığını ve kaçırılmış olabileceğini savundu. Aydemir, "Çocuğu bulamıyoruz. Yüzde bir milyon dışarıdadır. Ama eğer sesim kızımı kaçıran o adama gidiyorsa ve onda merhamet ve vicdan varsa çocuğumu bir yere bıraksın alalım. Çocuğum şimdi ne haldedir. Perişandır, yemek yemiyor. Süt kullanıyor. Eğer sesim o adama gidiyorsa çocuğuma süt verin. Eğer biraz merhamet ve vicdan varsa kızımı bir yere götürsün ben ondan şikayetçi olmayacağım. Çocuğumu bir yere getirip bıraksınlar" ifadelerini kullandı. Son günlerde sosyal medyada kızı Leyla'nın bulunduğuna yönelik yanlış paylaşım sayısının oldukça arttığını ve bunun da kendilerini zor durumda bıraktığını ifade eden Aydemir, "2 gün önce bir fotomontaj yapmışlar. Doğu ve Güneydoğu'da 3 saatliğine bir çocuk kaybolmuştur. Askerlerden biri çocuğu kucağına alıyor. Bu sırada bir vatandaş bulunan çocuğun Leyla olduğunu düşünerek sosyal medyada paylaşıyor. Ama öyle bir şey yok, Leyla bulunamadı" şeklinde konuştu. Çaresiz olduklarını ve tüm Türkiye'den destek gördüklerini yineleyen baba Aydemir, kızının bir an önce bırakılmasını istedi.

LEYLA AKDEMİR SOSYAL MEDYA MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"