comScore

Leyla Lydia Tuğutlu'nin makyajsız hali sosyal medyayı salladı (Leyla Lydia Tuğutlu kimdir, kaç yaşında?)

19 Haziran 2018, Salı 09:23
Leyla Lydia Tuğutlu'nin makyajsız hali sosyal medyayı salladı (Leyla Lydia Tuğutlu kimdir, kaç yaşında?)

Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? Leyla Lydia Tuğutlu İnstagram adresi. Leyla Lydia Tuğutlu kaç yaşında? Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Leyla Lydia Tuğutlu, İnstagram hesabından makyajsız halini paylaştı. Leyla Lydia Tuğutlu'nun paylaştığı fotoğraf binlerce beğeni aldı.

FutbolArena - 28 yaşındaki ünlü sinema ve dizi oyuncusu Leyla Lydia Tuğutlu'nun önceki gün yaptığı sosyal medya paylaşımı gündeme oturdu. Leyla Lydia Tuğutlu tatil yaparken çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabı İnstagram'dan paylaştı. Güzel oyuncunun bu paylaşımı 1 saat içerisinde 55 bin beğeni aldı. Leyla Lydia Tuğutlu'un paylaştığı resimde makyajsız hali görenlerin beğenisini topladı. Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? Leyla Lydia Tuğutlu kaç yaşında? Leyla Lydia Tuğutlu kiminle birlikte? Tüm bu sorularınızın cevapları haberimizde.


Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? Leyla Lydia Tuğutlu kaç yaşında?


Son dönemlerin popüler dizi ve sinema filmlerinde boy gösteren ve milyonlarca izleyici kitlesinin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu tatil sırasında çektiği fotoğrafı takipçileri ile paylaştı. Leyla Lydia Tuğutlu'nun bu paylaşımı 1 saat içerisinde 55 bin beğeni kazandı. Leyla Lydia Tuğutlu'nun paylaştığı resimde güzel oyuncunun makyajsız olduğu gözlendi. 

İŞTE O PAYLAŞIM

Leyla Lydia Tuğutlu nereli? Leyla Lydia Tuğutlu İnstagram adresi


2989 Ekim, Almanya Berlin doğumlu olan güzel oyuncu zaman zaman rol aldığı dizi ve sinema filmleri ile bir çok izleyici kitlesinin beğenisini kazanmış durumda. Oyuncu ve model olan Leyla Lydia Tuğutlu 2008 yılında Miss turkey birincisi ünvanını da taşıyor. Leyla Lydia Tuğutlu'nun İnstagram adresine ulaşmak için yukarıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Aktüel Haberler hakkında tüm gelişmeleri FutbolArena'dan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.