comScore

Borussia Dortmund Borussia Dortmund

Lewandowski rahatladı

04 Şubat 2014, Salı 19:25

Bir öğrenyi darp ettiği iddiasıyla hakkında suç duyurusu yapılan Lewandowski, öğrencinin şikayetini geri almasıyla rahatladı.

FutbolArena - Borussia Dortmund'un gelecek sezon Bayern Münih ile anlaşma imzalayan golcüsü Robert Lewandowski hakkında 10 gün önce bir öğrenci tarafından darp edildiği iddiasıyla suç duyurusu yapılmış ancak golcü oyuncu öğrenci ile sadece konuştuğunu ve ona kesinlikle vurmadığını iddia etmişti. Aradan geçen sürenin ardından Philipp S. adındaki 17 yaşındaki öğrenci Ruhr Nachrichten gazetesinin haberine göre şikâyetinden vaz geçti. Dortmundlu oyuncuya orta parmağını gösterdiğini kabul eden 17 yaşındaki öğrenci yalan söylediğini itiraf ederek Lewandowski'den özür diledi ve şikâyetini geri aldı. Polonyalı yıldız da işi fazla uzatmayarak hakaret şikâyetinden vaz geçti ve konu kapandı.

Bir okulun önünden arabasıyla geçerken Bayern Münih'e transferine kızgın olan Philipp S. orta parmak işareti yapması sonrası arabasını durduran Polonyalı oyuncu, öğrencinin yanına giderek omzuna elini koyduğunu ve sakin şekilde neden böyle bir hareket yaptığını söylediğini açıklamıştı. Ancak öğrenci “Lewandowski bir boğa gibi üzerime saldırdıve kafama vurdu” suçlamasında bulunmuş bunun üzerine de ailesi polise giderek suç duyurusunda bulunmuştu. Golcü oyuncu da bunun üzerine öğrenci hakkında hakaret ettiği gerekçesi ile şikâyette bulunmuştu.

Haber: Hüseyin Özkök 

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.