comScore

FutbolArena TV

Levent Şahin: 'Çember daraldı'

11 Mart 2017, Cumartesi 17:14

Adanaspor Teknik Direktörü Levent Şahin, deplasmanda 2-0 mağlup oldukları Kardemir Karabükspor maçının ardından çemberin daraldığını söyleyerek, "Matematiksel olarak iddiamız bitmediği sürece biz karakter ve kişilik olarak bunu asla bırakmayacağız" dedi. 

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Adanaspor, deplasmanda karşılaştığı Kardemir Karabükspor'a 2-0 mağlup oldu. Maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Levent Şahin, deplasmanda alınabilecek bütün risk ve oyun stratejilerinin hepsini 90 dakikalık maç süresince denediklerini söyledi.
Şahin, rakibin girdiği iki pozisyonunda gol olduğunu belirterek, "Bizim girdiğimiz daha net iki pozisyon ve sonuçlandıramadığımız bir görüntü sergiledi maç. Daha çok üretmeye çalıştık ve pozisyona girdik. Rakibe göre sonuçlandırmaları çok net yapamadık. Bu noktada sonuçlandırmaları daha net yapıp değerlendirebilseydik oyunun akışı başka yere giderdi diye düşünüyorum. Çember daraldı, kalan 10 maç. Ama ne olursa olsun Süper Lig'in 18 takımından bir tanesiyiz ve bu takımlar arasında yer alıyoruz. Ortada 30 puan var. Matematiksel olarak iddiamız bitmediği sürece biz karakter ve kişilik olarak bunu asla bırakmayacağız. Netice olarak kötü gidişat var. En kısa zamanda da netice alıp tekrar kaldığımız yerden 5 haftaki sürece göre devam etmek istiyoruz" dedi.

Adanaspor Videoları