comScore

FutbolArena TV

Levent Şahin: "1-0 olsaydı 3 dakika uzatma verir miydi merak ediyorum"

22 Eylül 2019, Pazar 23:24

Galatasaray, Süper Lig 5. haftasında deplasmanda Yeni Malatyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından Galatasaray yardımcı antrenörü Levent Şahin, kaybedilen 2 puan ve önümüzdeki hafta oynanacak olan Fenerbahçe derbisiyle ilgili konuştu. 

"BİZİM ALEYHİMİZE YANLIŞ KARARLAR VERİLDİ"
Başta şunu söyleyeyim. Hatalı olduğunu düşündüğümüz kararlardan bahsettiğimiz zaman ceza alıyoruz. Bize göre yanlış verilen kararlar. Bunların hepsi bir tarafa, oyuna baktığımızda pozisyonları değerlendiremedik. Ne olursa olsun sürekli oyunda kalmalıydık. Duran toplarda konsantrasyonumuzu daha yüksekte tutmalıydık. Değerlendiremediğimiz pozisyonlardan sonra oyun buraya geldi. 

"POZİSYONLARI DEĞERLENDİREMEDİK"

Bugün oyun kalitesi veya mücadele anlamında gel-gitin olduğu bir maç olarak düşünüyorum. Belli bölümü Malatya'nın belli bölümü bizim üstünlüğümüzde geçen bir maçtı. Net pozsiyon bulan, pozisyon üreten taraftık, değerlendirsek farklı konuşacaktık."

"DERBİDE FARKLI BİR GALATASARAY OLACAK"

Önümüzdeki hafta böyle bir Galatasaray izlettirmeyeceğimizi düşünüyorum derbide. Belhanda ile ilgili doktorlar gerekli kontrolleri yapıyorlar. Daha farklı bir Galatasaray olacağız diye düşünüyorum. 

Galatasaray Videoları