comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'nun bu sözleri Aziz Yıldırım'a mı?

17 Eylül 2016, Cumartesi 23:04
Levent Nazifoğlu'nun bu sözleri Aziz Yıldırım'a mı?

Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, Rizespor maçının ardından takımı Sneijder ve kendisinin kurduğuna dair ortaya atılan iddialara göndermeli bir yanıtta bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, Çaykur Rizespor maçının ardından takımı önce Sneijder'in, sonra da kendisinin kurduğuna dair gelen söylentilere sert bir yanıt geldi. 

"BİZİ BAŞKA TAKIMLARLA KARIŞTIRMAYIN."
Rizespor maçının ardından Eren Derdiyok'un ilk 4 haftalık performansı için konuşan Levent Nazifoğlu, "Bizim için şaşırtıcı değil. Eren böyle goller atacak diye aldık. Biz biliyorduk. Yazanlara soracaksınız. Onun dışında Tolga Ciğerci gibi bir adam bulduk. Galatasaray'da oynayamaz dediler ama bugün gayet güzel oynuyor."

Nazifoğlu, takımı Sneijder'in yönettiğine ve ilk 11'le ilgili karar veriyor şeklindeki iddialar hakkında, "Böyle densiz soru vardı. O soruyu soran arkadaş başkalarına sorabiliyor mu acaba? Şimdi de takımı benim kurduğum ortaya çıkmış. Talimatlar veriyormuşum. Arkadaşlar burası Galatasaray kulübü. Burada böyle şeyler olmaz. Bizi başkalarıyla karıştırmayın." derken, son cümlesindeki "başka takımlarla karıştırmayın." ifadesi Aziz Yıldırım'a bir gönderme olarak algılandı. 

BEŞİKTAŞ DERBİSİ HAKKINDA

Levent Nazifoğlu önümüzdeki hafta Spor Toto Süper Lig'de oynanacak Beşiktaş derbisiyle alakalı olarak ise, "Beşiktaş güzel futbol oynayan bir takım. Güzel atmosferde, iyi futbol oynuyorlar. Ancak biz de her maçı kazanmak için sahaya çıkıyoruz. Az hata yapan kazanacak." ifadelerini kullandı. 

"FENERBAHÇE'NİN SEVİNMESİ NORMAL."

Levent Nazifoğlu, Rizespor maçının ardından basın mensuplarına yaptığı konuşma sonrası Beyaz TV muhabiri Sezgin Gelmez'in sorularını yanıtladı. Nazifoğlu, "Fenerbahçe cephesinde Zorya beraberliği başarı olarak değerlendirildi. Sizce de başarı mı?" sorusuna, "Uzun süre 1-0 mağlup götürülen bir maçta 90+6'da beraberlik golü geldi. Bu açıdan bakılırsa bence sevinmeleri normal, anormal değil." dedi.

Türk takımlarının bu hafta Avrupa kupalarında başarılı sonuçlar aldığını belirten Levent Nazifoğlu, "Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin" gruptan çıkacaklarını da sözlerine ekledi. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.