comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'ndan transfer açıklaması

05 Ocak 2017, Perşembe 19:15
Levent Nazifoğlu'ndan transfer açıklaması

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu GS TV'ye açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın kamp yaptığı Sueno Hotels Deluxe Belek'te Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, GSTV'ye önemli açıklamalarda bulundu..

Nazifoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:
LEVENT NAZİFOĞLU'NDAN TRANSFER AÇIKLAMASI

Transfer konusuna değinen Nazifoğlu, "Takımda eksiklerimiz var. Galatasaraylılar merak etmesin hemen hemen hepsinin sakatlığı Konyaspor maçına kadar düzelecek durumda." derken, "Transfer çalışmalarımız da son hızıyla sürüyor. En iyisini yapmak istediğimiz için biraz gecikiyor. Kamp dönemine de yetiştireceğimiz transferler olacak. Bitecek transferler var." ifadelerini kullandı.

"Takımdaki moral son derece iyi. Tabii ki 3-4 günlük bir tatilden döndükten sonra adapte olmak zor. Yarından sonra takım tam olarak rayına oturacaktır." diyen Nazifoğlu, art arda oynayacakları Konyaspor ve Karabükspor deplasmanları için "Çok zor şartlarda iki deplasmana gideceğiz. Fakat şampiyonluğa oynayan bir takımın kazanması gereken maçlar… Sezon içinde bu iki takımla zaten karşılaşacaktık. Peş peşe oynayıp aradan çıkartacağız." ifadelerini kullandı.

“İSTİKRARI SAĞLAMAK İSTİYORUZ”

"İlk devre hocanın da yönetimin de kabul ettiği gibi istikrarlı bir oyun ortaya koyamadık." şeklinde konuşan Nazifoğlu "İkinci devre bu istikrarı sağlamak istiyoruz. Bunu da yapacağız. Tuzla maçı kıstas olarak alınmasın. O mücadele bir kazaydı. Son haftalarda yakaladığımız trendi devam ettireceğiz." dedi.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!