comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'ndan son dakika transfer müjdesi

15 Ocak 2017, Pazar 01:01
Levent Nazifoğlu'ndan son dakika transfer müjdesi

Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da yeni transfer Garry Rodrigues'in imza töreninde konuşan Levent Nazifoğlu, transfer çalışmaları hakkında önemli açıklamalar yaptı. Nazifoğlu ayrıca teknik direktör Jan Olde Riekerink'in geleceğiyle ilgili de basın mensuplarına serzenişte bulundu.

"TRANSFERLER SONA ERMEYECEK"
"Ahmet Çalık için 1-2 saat sonra KAP açıklamasını yapacağız. Podolski bizim futbolcumuz. Konya'ya da gelecek. Çin'den bir ilgi var ama belli bir süreye kadar buna izin vereceğiz. Ahmet Çalık'tan sonra da transfer defteri kapanmayacak. Oyuncu alacağız ama mevkisini söylemeyelim şimdi. Podolski giderse forvet alacağız ama gitmezse alternatiflere bakacağız. Sadece transfer yapmak için oyuncu almayacağız."

"ELİNİZE NE GEÇİYOR?"

"Sözlerimi farklı yansıtıyorsunuz. Hepiniz buradasınız, söyleyin ne dediğimi? Ne geçiyor elinize? Riekerink bu takımın hocasıdır. Benim kadar da hocasına sahip çıkan başka yönetici yoktur. Riekerink, Galatasaray'da uzun süre kalmayacak demedim. Elinizi vicdanınıza koyun biraz! Lütfen!"


Levent Nazifoğlu'ndan Aykut Kocaman'a yanıt


Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, Aykut Kocaman'ın maç sonu Sneijder'in hakeme küfür ettiğini ve Galatasaray'ı rahatlatan oyuncunun Mete Kalkavan olduğunu söylemesi üzerine konuştu ve, "Aykut hocaya yakışmıyor. O küfür ettiğini nereden duymuş? İdari menajerimiz Onur Yıldız'ı yolladım öğrenmesi için. Hakem de aynı şeyi söyledi. İtirazdan dolayı sarı kart gördü. Öyle küfür gibi bir durum söz konusu değil. Aykut Kocaman'a yakıştıramadım."

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!