comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'ndan Selçuk İnan açıklaması

13 Eylül 2016, Salı 14:10
Levent Nazifoğlu'ndan Selçuk İnan açıklaması

Galatasaray Sportif AŞ Yöneticisi Levent Nazifoğlu, Selçuk İnan hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da yönetim kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, Metin Oktay'ın ölüm yıldönümünde düzenlenen anma töreni sonrasında açıklamalarda bulundu. Nazifoğlu, Kayserispor maçında oyundan alınan Selçuk İnan hakkında, "Oyundan çıkan bütün futbolcular üzülür. Bunu küskünlük olarak değerlendirmemek lazım" dedi.

"SELÇUK BİZİM İÇİN DEĞERLİ"
AA'ya konuşan Nazifoğlu, "Oyundan çıkan bütün futbolcular üzülür. Bunu küskünlük olarak değerlendirmemek lazım. Selçuk da tabii ki üzgün. Başka bir oyuncu çıksa, o da üzülecekti. Zaten üzülmezler ise problem var. Burada hocanın verdiği bir teknik karar var. Bizim de bir kabahatimiz var ve yönetim olarak bunu üzerimize alıyorum. Nigel de Jong son gün geldi. Eğer hazırlık maçlarında denetebilseydik, bu tip problemler olmayacaktı. Ön liberoda Selçuk İnan, Nigel de Jong ve Tolga Ciğerci var. Bu üçlüden ikisi oynayacak. Hoca birbirleriyle deneyecek ve sonunda en iyi olan ikiliyi oynatacak. Bir maçta Tolga, bir maçta De Jong yedek kalabilir. Selçuk İnan hiçbir şekilde onlardan daha geride bir arkadaşımız değil. Kaptanımızdır ve kendisini seviyoruz" dedi.

"4 MAÇTA 12 PUAN HEDEFLEMİŞTİK"

Ligde ilk 4maçta 12 puan hedeflediklerini söyleyen Levent Nazifoğlu, "iz, ligdeki ilk 4 maçtan 12 puan çıkarmayı hedeflemiştik. Kayserispor karşısında 2 puan kaybettik ama telafisi olmayacak bir şey değil. Sonuçta bir deplasman maçı yaptık ve rakibimiz de iyi bir takım" ifadelerini kullandı.

"BAŞAKŞEHİR VE KONYASPOR DA ŞANSLI"

Nazifoğlu, ligde en önemli rakiplerinin Beşiktaş olarak gösterildiğini aktarırken, "Ben Medipol Başakşehir ve Atiker Konyaspor'u da şanslı görüyorum. Lig uzun sürecek bir maraton. Birilerinin söylediği gibi, biz dahil kimse kışın şampiyonluğunu ilan edemez. Sezon sonuna kadar şampiyonluk yarışı sürecektir." değerlendirmesinde bulundu.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.