comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'ndan Rizespor beraberliği hakkında değerlendirme

18 Şubat 2017, Cumartesi 21:39
Levent Nazifoğlu'ndan Rizespor beraberliği hakkında değerlendirme

Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, Rizespor beraberliğinin ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, Rizespor beraberliğinin ardından konuştu. 

"BRUMA BÖYLE HATALAR YAPMAMALI"
"Bruma benim oğlum gibi. Böyle hatalar yapmamalı. Kendisini Barcelona ve Real Madrid'e gitmek istiyor. Hedefi Manchester United. Hedefi orası ise bu olayları bırakacak. Hocamız bunları anlatacak. Biz hocamızın aldığı kararın arkasındayız."

TUDOR HAKKINDA...

"Hocamızın ilk maçı. Oyuncular, Tudor'un özelliklerine alışacaklar. Bugün çok anormal bir oyun olmadı onlar açısından. Önümüzdeki günlerde daha iyi olacak. Hocamızın enerjisi daha yüksek olacaktır."

BEŞİKTAŞ DERBİSİ AÇIKLAMASI

"Başkanımız görüşünü bildirdi. Onun üzerine benim görüş bildirmem doğru olmaz. Gönül isterdi ki, hafta sonunda herkesin tatil olduğu dönemde olsun ama olmadı. Ancak Pazartesi günü güzel ve çekişmeli geçecek bir maç olacağına inanıyorum. Sakatlarımız iyileşecek. O güne kadar hocamızın dokunuşları daha fazla olacak."

"HEPSİ YALANCILAR!"

Levent Nazifoğlu son olarak Riekerink döneminde yönetimin kadroya karıştığını ve Florya'daki antrenmanlara müdahale ettiği konusunda sert açıklama yaptı.

"Riekerink gitti. Onun hakkında konuşmuyorum. Hep böyle Florya'daki idareciler, takıma karıştı, şöyle yaptılar, böyley yaptılar denildi. Bunu söyleyen insanlar iftiracı insanlar. Hiçbir şey bilmeden, duymadan, böyle şeyler söylüyorlar. Böyle bir şey olmadı. Bütün kadroyu Riekerink çıkardı. O gitti, şimdi sorabilirler. Biz eğer karışacaksak zaten hoca almamıza gerek yok. Bunlar gerçekten ayıp! Koca koca adamlar yalan söylüyor! Onları yalancılıkla suçluyorum, yalancı olmadıklarını ispatlasınlar."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)