comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'ndan Riekerink itirafı

19 Şubat 2017, Pazar 01:12
Levent Nazifoğlu'ndan Riekerink itirafı

Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, Rizespor maçının ardından Riekerink ile ilgili önemli bir itirafta bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, Rizespor beraberliğinin ardından Riekerink'in görevine son verilmesiyle alakalı önemli itiraflarda bulunurken, Hollandalı teknik adamın başarılı olma şansı olmadığını söyledi. 
 

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu'ndan Riekerink itirafı


Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, Rizespor maçının ardından Riekerink hakkında Beyaz TV'ye konuştu ve çarpıcı ifadeler kullandı. 

"HEDEFİMİZ 13'TE 13 YAPMAK"
"Tabi ki bizim hedefimiz 14'te 14 yapmaktı, olmadı. Şimdi 13'te 13 yapmak. Bir maçta puan kaybettiğimiz zaman önümüzdeki maçlara bakacağız. Dediğim gibi şu anda çok yeni. Hocamız geleli 1 hafta bile olmadı. Bu skoru ben çok normal buluyorum." 

"ŞAMPİYONLUK ŞANSIMIZ DÜŞÜYOR"

"Türkiye Ligi'nde herkes çok koşuyor. Hiçbir maç kolay değil. Bugün gördünüz. Gaziantepspor'un, Başakşehir'le berabere kalacağını kimse düşünmüyordu. Sürpriz oldu. Artık her takım, her takımdan puan alabiliyor. Tahmin ediyorum, şampiyonluj barajı baya düşük olacak. Ben hiçbir zaman Fenerbahçe'yi de yarışın dışında bırakmadım. 4 takımın iddiası var. Tabi ki Beşiktaş kazandığı zaman biraz daha avantajlı olacaklardır."

"RIEKERINK ASLANA ÇAKALA YEM OLDU"

"Riekerink başarılı olamazdı. Bunun nedeni kendisiyle alakalı değil. Sürüdeki yaralı ceylandı. Aslanlar, çakallar peşindeydi. Hiç bırakmadılar. Çakallar da var. Yorumcular vs. herkes dahil."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)