comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'ndan Galatasaray taraftarına büyük müjde

15 Ekim 2016, Cumartesi 22:37
Levent Nazifoğlu'ndan Galatasaray taraftarına büyük müjde

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, Gençlerbirliği maçının kazanılmasına rağmen ikinci yarıdaki kötüğ futboldan dolayı dikkatli olmaları gerektiğini söyledi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Gençlerbirliği'ni deplasmanda 1-0 mağlup ettiği maçın ardından yönetici Levent Nazifoğlu takımının özellikle ikinci yarıdaki performansı hakkında özleştiride bulunurken, diğer yanda 3 puanın da önemli olduğunu belirtti. 

"İSTANBUL'DAN SAKARYA'YA KADAR KOŞMAN LAZIM."
Gençlerbirliği maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, "Böyle şeyler oluyor. Kolay maç yok. İkinci yarıda baya sıkıntı yaşadık. Bugün baktığınızda rakipler neredeyse 110 km koşuyor. İstanbul'dan Sakarya'ya kadar koşman lazım. Biz milli maç aralarından sonra bu tarz sıkıntılar yaşıyoruz ama 3 puan almamız önemliydi. Çünkü Gençlerbirliği bu haftaya kadar maç kaybetmedi ve biz de burada 4 sezondur kazanamıyorduk. Bu açıdan güzel bir moral oldu." ifadelerini kullandı. 

"GÜNEY AMERİKALI KALECİLER ŞOVU SEVİYOR."

Muslera'nın performansına da değinen Levent Nazifoğlu, "Galatasaray kalecisi böyle performans sergilenmeli. Aslan biri bir kalecidir Muslera. İlk yarıdaki çalımına gelecek olursak, bu bir şovdur. Özgüvenli bir kaleci Muslera. Üstelik Güney Amerikalı kaleciler bu tarz şova yönelik hareketleri seviyor." dedi. 

FLORYA VE RİVA PROJESİ

Galatasaray'ın geçtiğimiz ay gerçekleşen Divan Kurulu'nda Dursun Özbek'in açıkladığı, büyük gelirin beklendiği Riva ve Florya projeleri hakkında da konuşan Levent Nazifoğlu, "Riva ve Florya kongrelerinden açık ara farkla onay çıkacaktır. Benim üyelerle yaptığım istişareler bu yönde." dedi. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.