comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'ndan Cüneyt Çakır'a sert sözler

22 Ocak 2017, Pazar 02:00
Levent Nazifoğlu'ndan Cüneyt Çakır'a sert sözler

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, Karabükspor maçının ardından Cüneyt Çakır'ı sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, Karabükspor maçının ardından Cüneyt Çakır'ı sert bir dille eleştirdi. 

"EKSİKLER VARDI"
"İki takımın da eksikleri vardı. Bizim de eksiklerimiz vardı. Karabükspor'un da eksikleri vardı. Rakibimiz ligin en fazla koşan takımlarından. Kaybettiğimiz için üzgünüz."

"CÜNEYT ÇAKIR KENDİ KENDİNİ BİTİRDİ"


"Cüneyt Çakır'a artık hiçbir takım futbolcuları ve yöneticileri güvenmiyor. İnanmadığı görmediği bir pozisyonu penaltı olarak değerlendirdi. İşin garibi böyle bir hareket yapacağını biliyordu. Sürpriz olmadı bizim için o penaltıyı vermesi. Kendi kendini bitirdi. Yasin'in pozisyonu temiz! Karabükspor seyircisinin baskısına bile dayanamayan uluslararası bir hakem."

TRANSFER AÇIKLAMASI

"Transfer için çalışıyoruz ama maalesef Türkiye'ye gelmek istemeyen oyunculardan dolayı zorlanıyoruz ama çalışmalarımız sürüyor."

"KARABÜKSPOR'A HER TAKIM YENİLEBİLİR"

"Taraftara her zaman verdiğim mesajı vereceğim. takımlarını bırakmasınlar ve desteklesinler. Karabük mağlubiyeti bütün takımların alacağı bir yenilgi. Karabükspor gerçekten ligin en fazla koşan ekibi. Güçlü bir takım. Sahamızda üst üste 2 galibiyet alıp yeniden şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olmaya çalışacağız."

"TFF'YE BAŞVURUDA BULUNACAĞIZ"

Maçın ardından Beyaz TV'ye röportaj veren Levent Nazifoğlu, "Cüneyt Çakır artık kendini ezdirmesin, düdüğünü bıraksın. O düdüğü bırakmazsa düdük onu bırakacak. Cüneyt Çakır, verdiği kararlarla kendi kendini yok ediyor. Sinirleri bozuk, kendine olan güvenini kaybetmiş vaziyette. 1-0 galibiz, Karabük'ün atağı yok, penaltı olmasa maçı öyle bitireceğiz. TFF'ye şikayette bulunacağız." ifadelerini kullandı.

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)