comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'na yönetimden destek

25 Ocak 2017, Çarşamba 09:19
Levent Nazifoğlu'na yönetimden destek

Galatasaray'da yönetici Levent Nazifoğlu'nun Fatih Altaylı hakkında yaptığı sert açıklamalara yönetimden destek geldi.

FutbolArena - Galatasaray'ın Karabükspor ile oynadığı maçın ardından Cüneyt Çakır'ı sert sözlerle eleştiren Levent Nazifoğlu, Fatih Altaylı hakkında da ağır ifadeler kullanmıştı. Sarı kırmızılı yönetim, Nazifoğlu'na bu konuda destek verdi.

Milliyet'in haberine göre; Nazifoğlu'nun Beyaz TV'deki ağır konuşması sonrasında ne yapacağı merakla beklenen, istifasını isteyebileceği söylenen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve kurmayları da, yöneticilerinin arkasında durdu. Özbek ve ekibi, Nazifoğlu'nun sözlerini, "Fazlası yok, eksiği var" diyerek desteklerken, savaşın ilerleyen günlerde daha da kızışacağının sinyallerini verdiler.Nazifoğlu'nun dile getirdiği hususlar içerisinde düzeltmeler de yapan sarı-kırmızılı yöneticiler, Galatasaray'ın son dönemki hesaplarının incelendiğini aktararak, "Levent Bey dedektiflik bürosu dedi. Düzeltelim. Uluslararası bir muhasebe firması... Biz her faturanın incelenmesini istedik. Buna bizim dönemimiz de dahil" ifadelerini kullandı.
"KENDİNE BAKACAK"

Levent Nazifoğlu'nun doğruları söylediğini ama eksikler bulunduğunu belirten sarı-kırmızılılar, "Fatih Altaylı önce kendi üslubuna bakacak. Galatasaray Divan Kurulu'na bir kere gelip Galatasaray'ı küçük düşürecek söylemlerde bulunan kendisi... Gazeteci olup, oturumun basına kapatılmasını isteyen yine kendisi... Ünal Aysal dönemiyle ilgili ciddi sıkıntılar var. Rapor kamuoyuna veya Galatasaray ailesine açıklandığında Galatasaray'ın bugünlere nasıl geldiğini göreceğiz" dedi.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)