comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'dan Bruma, Muslera, Fenerbahçe ve transfer açıklaması

01 Şubat 2017, Çarşamba 21:12
Levent Nazifoğlu'dan Bruma, Muslera, Fenerbahçe ve transfer açıklaması

Ara transfer dönemi hakkında konuşan Levent Nazifoğlu, birçok konuya açıklık getirdi.

FutbolArena - Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, A Spor canlı yayınına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu. 
 

Bruma ve Fernando Muslera Galatasaray'da kalacak mı?


Ara transfer dönemi hakkında konuşan Levent Nazifoğlu, "Transfer döneminde çok memnun olmasak da, gerekenler yapıldı" diye konuştu.

'BRUMA'YI KAYBETME LÜKSÜMÜZ YOK'
Bruma konusuna değinen sarı kırmızılı yönetici, "Bruma ile uzun süreli sözleşme yapmak istiyoruz. Bruma ya da başka oyuncuyu kaybetme lüksümüz yok." açıklamasını yaptı.

Muslera'nın sözleşme görüşmelerine de açıklık getiren Levent Nazifoğlu, "Bir taraftar olarak düşünürseniz beni, futbolu bıraktıktan sonra Muslera'yı yine Galatasaray'da görmek isterim." ifadelerini kullandı.

'BAŞAKŞEHİR MAÇINDA FAVORİ BİZİZ'

Hafta sonu kupada oynanacak olan Başakşehir maçıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Nazifoğlu, "Başakşehir maçının kolay olacağını düşünmüyorum. Maçın favorisinin az da olsa biz olduğumuzu düşünüyorum." sözlerini sarf etti.

'HAKEMLERDEN MEMNUN DEĞİLİM'

Hakemlerden memnun olmadığını dile getiren yönetici, "Hakemlerden hiç memnun değilim. Memnun olmadığımı da zaman zaman söyledim" çıkışında bulundu.

'FENERBAHÇE YARIŞTAN KOPMADI'

Şampiyonluk yarışında kan kaybedeb Fenerbahçe'yi yorumlayan Nazifoğlu, "Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansını kaybettiğini düşünmüyorum. Bunlar büyük kulüplerdir. Düştüğü yerden kalkacaktır." diye konuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"